Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Bizim bir arkadaş var başına şey gelmiş... " kalıplı cümleler var ya hani aslında kişinin kendini anlattığı. İşte onun gibi oluyor beni etiketlediğin mesajlar :hhh: o arkadaşın kim olduğunu millet biliyor.
Ben fikrimi net söylerim her zaman, diğer bir düşüncemle de tutarsızlık içermez. Kolluyorsun oyle bir açiğımi buldun yardiracaksin zaten.

Usta aman diyim. Lucci dişına çıkma yakarsin bizi
serinin tadı bu meyveyle kaçtı kanka. Ta wano arcında nika olayında forum yıkılıyordu zaten. Milletin keyfi kaçıktı emin ol şu g5'i her açtığında milletin keyfi kaçaçak. Kimse g5 nikadan muaf olanayacak adam seriye evren dışı meyve sokmuş.

Luffy kaçak et kesecek bu bölüm. Akainu vefalı biri çıktı. Dostu dayak yemesin diye adaya göndermiyor helal olsun

Vs yapmazlar diyorduk, adam uyanış moduna girmiş, zaten robota o halini açandan ne bekliyorsun. Şahsen kavga dövüş değilde , güzel bir bilgi akışı, muhabbet görmek isterdim. Daha keyifli olurdu. Dayağı yemiş gene Lucci enişte xd

serinin tadı bu meyveyle kaçtı kanka. Ta wano arcında nika olayında forum yıkılıyordu zaten. Milletin keyfi kaçıktı emin ol şu g5'i her açtığında milletin keyfi kaçaçak. Kimse g5 nikadan muaf olanayacak adam seriye evren dışı meyve sokmuş.
Aynen meyve çok fantastik o yüzden bu moda karşı kafa tutabilen herhangi bir karaktere fena artı yazacak.

Hahahaha ben dedim Raimei Hakke tarifesi uygular diye.Lucci gelişime açık yok bilmem ne zart zurt geçiniz.Luff full + full yonkou boru değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık