Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok ilginç, şu spoilerden önce Luffy Lucci'ye g5 açarmı diye sorsaydık buradaki insanların önemli bir kısmı g4'e bile gerek kalmadan tek atar, ezer geçer derdi ama ne olduysa Luffy'e g5 açtıran adam pisi pisi oldu :d

Benim yanıldığım kısım, savaşmaları durumunda Lucci'in Luffy ile kafa kafaya gideceği oldu, Lucci uyanışa rağmen baya ezilmiş, bunu beklemiyordum.

Neyse Lucci konusunda kaybeden cezasız kalmasın diye de @Alpamis ile bahse girdim, bölüm bi çıksın da kessin cezamızı :sapkali:

Pülüton için 9 yıl kereste kesip çivi çakıp hükümeti oyalayıp 9 senenin sonunda planları alamadan luffye yenildiği için ödüllendirilip cp0 ya atanan adam,

Vegapunkı öldürme görevine gelip Uyanış açıp luffye ezilerek yenilip gücünden korkup kaçıp vegapunkı öldüremeyip görevde başarısız olduğu için muhtemelen yine ödüllendirilicek, sonraki görünüşünde grosei falan olarak çıkabilir lucci karşımıza 😂

Çok ilginç, şu spoilerden önce Luffy Lucci'ye g5 açarmı diye sorsaydık buradaki insanların önemli bir kısmı g4'e bile gerek kalmadan tek atar, ezer geçer derdi ama ne olduysa Luffy'e g5 açtıran adam pisi pisi oldu :d

Benim yanıldığım kısım, savaşmaları durumunda Lucci'in Luffy ile kafa kafaya gideceği oldu, Lucci uyanışa rağmen baya ezilmiş, bunu beklemiyordum.

Neyse Lucci konusunda kaybeden cezasız kalmasın diye de @Alpamis ile bahse girdim, bölüm bi çıksın da kessin cezamızı :sapkali:
Luffy'nin boş gemiye g4 açmışlığı var. Ulti'yle dövüşürken dahi uğraşamam senle deyip G4'e geçiyordu. O kadar büyük mevzu değil g5 açması. Güle oynaya dövmüş bu şekilde dövdüğü eleman dayağın travmasıyla adadan gitmek istemiş herhalde pisi pisi denecek. Yok renk yok dinamik yok seriyi yorumlama derken şu anki Luffy karşısında ciddi şekilde varlık göstermesi kepazelik olacak karakteri en ön saflardan gazlamak anlamsızdı zaten başlı başına.

Onu bunu geçtimde şu Akainu filo amirali olduğu günden beri neden kizaruya küçük enişte muamelesi yapıyor. Sengoku zamanı ne güzeldi amiraller sürekli ada ada gezip güç gösterisinde bulunuyordu, akainu devrinde kizaru resmen akainunun makam masası lambasına döndü.

Kizaru aslında taraf değiştirmiştir. Devamlı gideyim mi Akainu deme sebebi budur. Amirallik işi ayağına bizimkilere yardım edecektir. Akainu da şüphelendiği için bekle Kizaru demektedir.

;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 57)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık