Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha Lucci karşısında Luffy'yi bu duruma sokan Oda Kizaru geldiğinde bizim karaktere neler eder? Adam çok güçlü biliyoruz ama beyefendi gelip karakterin gücünü kısıyor. La bu adam da imparator diğerleri de. Diğerlerine şov yaptırıyorsun, bizimki şov malzemesi oluyor. Bol malzemoslu pizza muhabbeti görüyor tayfa. Anlaşılan Kizaru gelince de baya itin bir tarafına girip çıkarılacak reis. Bir süre sığınaklara yakın olmakta fayda var Luffy-sama müritlerine.
kanka daha lucci diye bir şey yok küçümsüyorsunuz yine adam demekki amiral ayarında bir yerde, uyanış açan nadir zoan. Herkes beklentisini düşük tutmuş ben dedim küçümsemeyin. Boş yere küçümsüyorsunuz kaç tane küçüklüğünden beri teknik çalışan,dövüşen,yetiştirilen adam gördünüz? Saboyu falan örnek gösterbiliriz ki lucci sahalara daha çok inen bir çar.

Luffy dalga geçe geçe tokatlamış sonra Lucci iyileşip Sentomaruya dalmış.Vay efendim Luffy neden korumamışmış.Burdan bile luffye laf atma derdinde olanlar var komedi la.

kanka daha lucci diye bir şey yok küçümsüyorsunuz yine adam demekki amiral ayarında bir yerde, uyanış açan nadir zoan. Herkes beklentisini düşük tutmuş ben dedim küçümsemeyin. Boş yere küçümsüyorsunuz kaç tane küçüklüğünden beri teknik çalışan,dövüşen,yetiştirilen adam gördünüz? Saboyu falan örnek gösterbiliriz ki lucci sahalara daha çok inen bir çar.
Küçümsemek değil de Luffy odaklı düşündüğümüzden. Shanks de yonko yaptıkları ortada amirale, Kaido da yonko Luffy'ye başta yaptıkları ortada. Lan bunlar yonko da Luffy yonko iken nasıl salak durumuna düşüyor onu anlamıyorum. Oda şrfszi Luffy'yi Shanks Kaido gibilerinin değil de BM izinden götürüyor ona ayar oluyorum. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık