Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
karnına normal bir vuruş atıyor adam uyanış formunda söylesene kaç kişide uyanış gördün? Kaido denize attı luffyi geldi croco çöle soktu,vücudunda su yoktu geri geldi. Ana karaktere böyle dememiz normal karşılanmalı. Lucci ana karakter değil ki. Çalışkan ve hırslı bir adam. Uyanışta açmış. Adam demekki potansiyelli ve gelişecekte.
Luffy'nin torpil muhabbetlerine katılmıyorum. Sonuçta kalem Oda denen dingilin elinde. Bahsettiğin durumlara bunu sokan vatandaş o. Hiç öyle şeyler çizmeden de seriyi ilerletebilirdi ama gitti o bahsettiğin yolu çizdi. Sonra kurtarmak için de sıvadıkça sıvadı. Eğer kalem o vatandaşın elinde olmasına rağmen karakteri bu durumlara sokup sonra da kendi çıkarıyorsa buna torpil denmez. Olsa olsa billur geçmek denir. Oda'nın yaptığı tam da bu. Ben burada sadece benzer olan iki durumu ve verilen farklı tepkileri yazdım. Durumlar aynı ama verilen tepkiler karaktere göre değişiyor. Anlamadığım da bu.

Luffy'nin torpil muhabbetlerine katılmıyorum. Sonuçta kalem Oda denen dingilin elinde. Bahsettiğin durumlara bunu sokan vatandaş o. Hiç öyle şeyler çizmeden de seriyi ilerletebilirdi ama gitti o bahsettiğin yolu çizdi. Sonra kurtarmak için de sıvadıkça sıvadı. Eğer kalem o vatandaşın elinde olmasına rağmen karakteri bu durumlara sokup sonra da kendi çıkarıyorsa buna torpil denmez. Olsa olsa billur geçmek denir. Oda'nın yaptığı tam da bu. Ben burada sadece benzer olan iki durumu ve verilen farklı tepkileri yazdım. Durumlar aynı ama verilen tepkiler karaktere göre değişiyor. Anlamadığım da bu.
Ya hacım nickin Luffy iken şu profil fotoğrafını değiştir anısına yazık.
OP'de Luffy ana karakter olduğu için ve en çok panel kaplayan karakter olduğu için daha fazla göze batıyor, Nika ise bambaşka bir durum, tanrının arzusu demiş daha ne diyecek mangaka?

Ya hacım nickin Luffy iken şu profil fotoğrafını değiştir anısına yazık.
OP'de Luffy ana karakter olduğu için ve en çok panel kaplayan karakter olduğu için daha fazla göze batıyor, Nika ise bambaşka bir durum, tanrının arzusu demiş daha ne diyecek mangaka?
O mangakanın ben ayrı zaten. Ne olurdu şu tanrı olayını sokmasaydı şu seriye sanki? O konudan ben de memnun değilim de pp konusuna gelirsek düzgün bulamadım. :D

Spoiler'ı sızdıran adamlar Oda'dan daha zeki. Lucci hiçbir şey yapamamış ve epey ezilmiş okey ama normalde adamın direkt olarak tek yemesi gerekirdi. Ayrıca bir zamanlar Lucci'den güçlü olan Sentomaru'yu bu kadar güçsüz olarak çizen mal Oda'ya ne diyeyim bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık