Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069: Her Şeyi Arzuya Borçluyuz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 37.3%
  • Orta

Kullanılan: 56 18.0%
  • Kötü

Kullanılan: 20 6.4%
  • Leş

Kullanılan: 119 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    311
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucci nasıl olur da tek yemez ya da Nika nasıl olur da tek atamaz. Ben hala şoktayım. Lucci'nin Kaidou dengi çıkacağını düşünmezdim ama çıktı. Boşına Ejderlerin gözdesi değilmiş. Yonkou'ya dalmasından belliydi. İndiremeyecek olsa dalmazdı. Kesin bir planı var.

Kral hakiye sahip olması bile yetmez k.hakide ustalaşmamış birinin Kizaruyu dövmesini ben kabullenemem. Zoro yada Sanji kizaruyu dövebilir mi? şuan güçleri yetmiyosada dövüş sırasında bir powerup alıp dövebilir bence ama dövmemeli. Zoroya yada Sanjiye bir k.haki buff verip Kizaruyu harcarsa oda çok yazık eder. Zoroda k.haki olduğu açıklandı ama karakterin bunu biriyle dövüşünde kullanıp ustalaşması ve sonra Kizaru gibi biriyle dövüşebilmesi lazım. Sanji desen daha k.haki oldugu bile açıklanmadı.. Durum buyken Kizaruyu bitek Luffy dövebilir, e o zamanda kaidodan sonra uyanış+nika buffunı kizaru için mi almış olacak? bu daha büyük saçmalık. Kaidodan sonra artık kizaru tek başına arc bossu olamaz. Eğer bu adaya insan yağmazsa ama gerçekten ciddi manada çok fazla insan gelip burda cümbür cemaat bir savaş başlamazsa ve tek boss kizaru olursa oda seriyi çocuk masallarına dönderdi demektir. Gerçi nika olayından sonra oraya dönmüştük de neyse...

Lucci Nika ile kafa kafaya gidiyor dediğim bir tane yorumumu gösteremezsin.

Lucci Nika karşısında ezilmedi diyorum. Hatırlartırım bir hafta önce Luffy'nin Lucci'ye tek atacağını savunuyordunuz. Lucci'nin tek yememesi bile büyük olay kf için. Israrla bunu belirtiyorum ama görmezden gelmeye devam. Kafa kafaya çarpışabiliyormu bunu görürüz önümüzdeki haftalarda.

Bunu açık açık söylemesen de kıyısında eteklerinde dolanıyorsun, aynı şey.

Alpamis bu konuyu ısrarla çarpıtıyor.

Bu adamlar bir hafta önce Luffy'nin nefesiyle Lucci'yi bin parçaya böleceğini, kral hakiyle bayıltacağını savunuyordu. Ben Şimdi Lucci Nika karşısında ezilmedi dediğim zaman, yok efendim Lucci Nika ile eşitmi savaşıyor, diyorlar. Arkadaşım şu an için ezilmedi yani tek yemedi Nika ile ne kadar savaşabileceğini önümüzdeki haftalarda göreceğiz.

Öncelikle şu tek atma konusunu hazmetmeleri gerekiyor, hala şoktalar:''LUCCİ NASIL TEK YEMEZ!!!''
Seriyi mantık ile yorumlamak aslında hata yapmak olmuyor fakat ODA'nın mantıksızlığını görmemek mantıklı değil artık her an her şey olabilir zaten ben o mantıklı yorumlamayı Wano dövüşleri sonrası bıraktım yarın Tashigi gelir Zoro'yu inim inim inletir misal diyorum kimse de bir şey diyemez olan olup biter Kuro gelir Sanji'yi bayıltır seri öyle bile halde bence. He Lucci şu an Luffy'i zorluyor mu? Gram zorlamıyor he bir daha ki bölüm ne olur bilemem.

Son düzenleme:
Lucci Nika ile kafa kafaya gidiyor dediğim bir tane yorumumu gösteremezsin.

Lucci Nika karşısında ezilmedi diyorum. Hatırlartırım bir hafta önce Luffy'nin Lucci'ye tek atacağını savunuyordunuz. Lucci'nin tek yememesi bile büyük olay kf için. Israrla bunu belirtiyorum ama görmezden gelmeye devam. Kafa kafaya çarpışabiliyormu bunu görürüz önümüzdeki haftalarda.

Bunu açık açık söylemesen de kıyısında eteklerinde dolanıyorsun, aynı şey.

Alpamis bu konuyu ısrarla çarpıtıyor.

Bu adamlar bir hafta önce Luffy'nin nefesiyle Lucci'yi bin parçaya böleceğini, kral hakiyle bayıltacağını savunuyordu. Ben Şimdi Lucci Nika karşısında ezilmedi dediğim zaman, yok efendim Lucci Nika ile eşitmi savaşıyor, diyorlar. Arkadaşım şu an için ezilmedi yani tek yemedi Nika ile ne kadar savaşabileceğini önümüzdeki haftalarda göreceğiz.

Öncelikle şu tek atma konusunu hazmetmeleri gerekiyor, hala şoktalar:''LUCCİ NASIL TEK YEMEZ!!!''
Çünkü tek atacak atağı yapmadı bu kadar basit. Luffy Lucci'yi 10'a böler zaten. Ben ortada savaş yok adam akıllı diyorum. Sen niye tek atmadı diyon.

Attığı sayfada kendini kral hakiyle kapladığını söylemiş Kaido yani istediği zaman kral haki ekleyip vurabilir.İşe yaramayacağını bildiği için Nika form farklı şeyler deniyor.

Guernica araya girene kadar olan dövüşte de Kaido %100 savaşmamış ki.Nika formu görünce tüm gücüyle asılıp hakiyle indirmeye çalışıyor adam en üstün güç bu diye.Sonrada Magma formuna giriyor.Guernica araya girmese bile meyve uyandırmamış Luffy o forma napabilir ? Nika haliyle bile Hyogoro'dan öğrendiği hakiye başvurmak zorunda kaldı.Birde sen diyorsun ki Kaido meyve farkıyla aldı :D adam daha meyvesinin nimetlerini düzgün kullanmamış.
Yine uydurmalar başlamış. Bak bakalım Luffy'e Guernica sayesinde vurduğu atakta Katil Moda girmiş. Tüm gücüyle abanıyor daha Guernica'nın araya girdiğinden bile bir haber şekilde tamamen savaşa kendini kaptırmış bir şekilde atağı vuruyor Luffy'e.

Kaido o zamana kadar ki tüm meyve nimetlerini Magma Modu hariç kullanmış.

Tek atardan tek atacağı atağı yapmadı, güzel gelişme. Ben de bekliyorum o tek atacağı atağı :hhh:
Ben seninle iddiaya girdiğim diyalogta ne demişim hatırlamıyormuşsun gibi yorum atıyon.

Oda ciddi savaş çizmez öyle sonuca bağlamaz olayı demişim. Ben beklediğim atağı Luffy yaptı da tek atamadı gibi bir sahne görmedim. Harbiden indirmek direk yenmek için giriştiğinde Kaido'ya giriştiği gibi girişir. Burada laylaylom modta takilan bir Luffy var. Adam akıllı haki basmamiş. Gök yaracak adalar arası yıldırım hattı çekecek kadar hakisi var. Ne gördün onlara dair?

Olayı manipüle etmekten başka bir şey yaptığın yok bu konuda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık