Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069: Her Şeyi Arzuya Borçluyuz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 37.3%
  • Orta

Kullanılan: 56 18.0%
  • Kötü

Kullanılan: 20 6.4%
  • Leş

Kullanılan: 119 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    311
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler kısmında Luffy tek attı diye okuyunca süper bölüm demiştim. Yonkou olarak anılıyorsun, daha önce yendiğin rakibe karşı g5 açmak ne arkadaş. Luffy’nin tek atmaması, g5 açıyor olması rezillik. Leş bölüm.

Spoiler kısmında Luffy tek attı diye okuyunca süper bölüm demiştim. Yonkou olarak anılıyorsun, daha önce yendiğin rakibe karşı g5 açmak ne arkadaş. Luffy’nin tek atmaması, g5 açıyor olması rezillik. Leş bölüm.
Tmm da lucci de eski halinde kalmadı ki zaten söyledi tek güçlenen sen değilsin diye. Yinede Luffy yenecektir tabiki

Tamam yine de bu Lucci'ye yaptığı hakaretin boyutunu küçültmüyor. Lucci tek yese bu kadar rezil duruma düşemezdi.
Bana sorarsan Nika karşısında varlık gösterebilen her karakter baya baya kalbur üstü, amiral imparator liginde veya çok yakındır. Neden?

Kaido savaşını irdelersen Nika'nın devreye girmesiyle beraber Kaido'nun en ufak varlık gösteremediğini görürsün. En güçlü yaratığı bu radde çaresiz bırakan bir varlık var karşımızda. Haliyle savaşırken birileriyle dalga geçer tarzda olması gayet normal ki Nika'nın tarzı bu! Bu tarza takılıp rakibi küçültmek yerine, rakibin Nika karşısında ne kadar varlık gösterebildiğine odaklanmak daha sağlıklı olur.

Lucci hakkında yükseklerden uçmak için erken, karşılaşmanın devamını görmemiz gerekiyor. Lucci bu bölüm Nika tek atar diyenlere tek attı! Devamını getirebilirse Nika oyun oynuyor diyenlere de tek atacak, daha da ilerleyebilirse Nika'nın aslında tanrı olmadığını anlayacağız ki bu serii için muazzam bir gelişme. Luffy fanları ağlıyor ama ona birilerinin direnebiliyor olması op evreninde mutlaka görmemiz gereken gelişmelerden bir tanesi. Bu kişi Lucci olurdu olmazdı tartışılır, bir başkası da olabilir. Yeter ki birileri Nika karşısında varlık gösterebilsin, aksi halde serii tamamen anlamsız bir hal alacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık