Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim Kumanın vegapunk adasına gelmesi serinin ilerlemesi adına gayet olağan beklenen bir durumdu.Arc sonu vegapunk kumayı düzeltip günceller.Hafızasını falan halledip kızıyla adadan ayrılmasını sağlar.Kuma nın vs si büyük ihtimal serapim kuma ile olacak.Seraphim versiyonunun kopyalandığı asıl versiyonuyla güç dengesinide görmüş oluruz.

Cp0 Ajanları bir yonkou komutanı ayarındadır en fazla diye düşündüm. Kaido gibi tanıtılan birisi de en güçlü saldırısı ile rahat bir yonkou komutanına tek atabilirdi. Ama tek atmayı geç adam magazin işine girip Kaidoyu tüm dünyaya rezil etmiş. Kaidonun tek attığı tek kişi herhalde Oden ile Luffy di :D Balyozu ile vurup da Öldürdüğü kişi ise yok.
Ben Yonkou komutanlarının kolay kolay tek yiyeceğini sanmıyorum ki bu örgüt Teach ile de kapıştı. Boş adam değiller yani.
Lucci ile birlikte en kıdemli Guernica'dır. Gorosei boşuna dert yanmıyordur zaten en iyi ajanlarımızdan birini kaybettik diye.
Olabilir, hemen ölmemesi ve fotoğraflaması çok da büyütülecek bir şey gibi gelmedi bana.

Karasakal, Cp-0'la kapışmadı onlardan kaçtı.Kaçan kovalanır diye mi sürekli kaçıyor anlamadım ki ne bu Karasakalda ki ilgi arsızlığı?

Alabasta halkı, haklı olarak olması gereken ölümüdür diyerek ceset görmeden diktiler mezar taşını ama Oda sorununa takıldılar. :dd.d

Cora-san'ın ölümünü denizciler bizzat görerek tescilledi, Sengoku sahiplendi. Ace-WB Mf'de bulunanlar tarafından bizzat tescillendi, Shanks sahiplendi. Böyle bir şeyin geri dönüşünü yapamaz, Oda yani herhalde artık. :d

Alabasta halkı, haklı olarak olması gereken ölümüdür diyerek ceset görmeden diktiler mezar taşını ama Oda sorununa takıldılar. :dd.d

Cora-san'ın ölümünü hükümet bizzat görerek tescilledi, Sengoku sahiplendi. Ace-WB Mf'de bulunanlar tarafından bizzat tescillendi, Shanks sahiplendi. Böyle bir şeyin geri dönüşünü yapamaz, Oda yani herhalde artık. :d
Ölüyü geri getirme tipinde bir meyve henüz icat edilmedi ama seraphimlerden her an bir şey çıkabilir. Luffy vs seraphim Ace'i bekliyorum ben mesela :D

Ölüyü geri getirme tipinde bir meyve henüz icat edilmedi ama seraphimlerden her an bir şey çıkabilir. Luffy vs seraphim Ace'i bekliyorum ben mesela :D
Kendileri olmasa da yeniden görmeyi çok isterim. Hep Moria acaba cesetlerini kullanır mı diyordum. Aklıma çok epik yansıyordu olması. Seraphim'de olabilir tabi neden olmasın. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık