Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tamam kardeş görürüz sayılarla hiçbir zaman kesin konuşmayacaksın. Biz ihtimallere kapı bırakıyoruz. Oda ne çizerse okeysen kapatalım konuyu. Serinin yazarı Lucciyi nereye konduracağını bilir ama gidipte brook teks atar franky tekler tarzı yorumlara lafım bol. Sen ilk önce onlara bi cevap ver tartışırız senle sonra.
Olması gerekeni söylemek başka olmaz diye 4 kutsal kitaba yemin etmek başka. Oda'nın kalemini biz tutmuyoruz istediği haltı çizer. Ben başka bir şeyden bahsediyorum adamın her halükarda sıçma ihtimali var diye bunun altına sığınıp beklentilerimizi mantıklı bir zemine oturtmaya çalışmaya gerek yok.

Kral Haki çıkacak biri değil Lucci çünkü Hükümete köpeklik yapmak gibi bir adeti var. İki beden gelme olayını geçme Zoro şu an YC1+ iken Lucci YC3 eder ancak.

Luffy, Page One'ye bir tane vurdu çenesini kırıyordu Gear 3 ile üstelik Page One, Antik Zoan kullanıcısı. Gear 3, Antik Zoan'a yetiyorsa Lucci'ye değil Gear 5, Gear 4 bile açmaması lazım.
Mantıklı argumanların bir önemi yok demek istiyorum ben. Evet g4 ile de zorlanmadan alması gerek ama olmayacak bunlar malesef. Oda insanları şaşırtırsa ayakta alkışlayıp zirvede bırakırım ben bu seriyi. Benim için bu klişelerin bitmesi Luffy'nin korsanlar kralı olduğunu görmekten daha çok heyecan katar bu seriye.

Mantıklı argumanların bir önemi yok demek istiyorum ben. Evet g4 ile de zorlanmadan alması gerek ama olmayacak bunlar malesef. Oda insanları şaşırtırsa ayakta alkışlayıp zirvede bırakırım ben bu seriyi. Benim için bu klişelerin bitmesi Luffy'nin korsanlar kralı olduğunu görmekten daha çok heyecan katar bu seriye.
Oda klişe seviyor doğru. O yüzden Oda'dan beklentimiz yok. Ama olması gerekenden bahsedeceksek Luffy'nin Lucci'yi son rakip olmayacaksa kaale almaması gerek. Lucci güçlü adamdı. Fakat Oda az biraz geçen arc ne çizdiğini hatırlıyor ise Kaido'ya bunu yapmaz.

Kaido 5 tane efsane silüeti görüyor Luffy'nin ardında. Ve uzun zamandır başa baş böyle bir savaş yapmadığını söylüyor Luffy'e. Bunu bir kere de değil iki kere söylüyor.

Hemen oradan Kaido Luffy'i 500 kere yendiciler çıkacak biliyorum. Ama unuttukları şey kimsenin Luffy dövüşün başından beri Kaido ile aynı güç seviyesinde şeklinde bir iddiasının olmaması. Luffy savaş içinde kral haki eklemeye başladı bu onun seviyesini uçurdu. Sadece bu power up ile bile hibrit Kaido ile denk savaşıyordu. Bırakın G5'ı bir kenara yani.

Son düzenleme:
Oda klişe seviyor doğru. O yüzden Oda'dan beklentimiz yok. Ama olması gerekenden bahsedeceksek Luffy'nin Lucci'yi son rakip olmayacaksa kaale almaması gerek. Lucci güçlü adamdı. Fakat Oda az biraz geçen arc ne çizdiğini hatırlıyor ise Kaido'ya bunu yapmaz.

Kaido 5 tane efsane silüeti görüyor Luffy'nin ardında. Ve uzun zamandır başa baş böyle bir savaş yapmadığını söylüyor Luffy'e. Bunu bir kere de değil iki kere söylüyor.

Hemen oradan Kaido Luffy'i 500 kere yendiciler çıkacak biliyorum. Ama unuttukları şey kimsenin Luffy dövüşün başından beri Kaido ile aynı güç seviyesinde şeklinde bir iddiasının olmaması. Luffy savaş içinde kral haki eklemeye başladı bu onun seviyesini uçurdu. Sadece bu power up ile bile hibrit Kaido ile denk savaşıyordu. Bırakın G5'ı bir kenara yani.
Kaido 550 kere yendi bir kere de öldürdü ;)

Valla dediğin bazı kısımları anlamadım Wano'nun ortalarından sonra atlayarak okuduğum için. Genelde spoilere bakıyorum ve güzel bir şey gibi gözüküyorsa o bölümü okuyorum. Wano'yu bir ara tekrar okuyacağım ama atlamadan.

2 kere yendi üçüncüde yenildi.Nasıl yendin diye soranlara Luffy Allah’ın hakkı üçtür dedi. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık