Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucci Zoro - Sanji ya da Jinbe ile karşılaşacak derken Robin'den tek yiyecek herhalde...
Olması gereken hesabı Robin'in kesmesi. Geçmişiyle yüzleşme işini de tamamen kapatmış olur hem. Altı dolu hikaye. Güç olarak da Lucci sonradan gözükme gücüne bandırılmadıysa Robin'in ayar verememesi için hiçbir sebep yok.

Lucci Stussy i bıçaklar. Gemiyle hep beraber açıldıklarında dünyaya posta koyuyordu Lucci.
Büyük ihtimalle devrimci olup tekrar denizcilere sızdı. Lucci ve Kaku Stussy i öldürüp Vegapunk i alıp Dragon un yanına gidecekler
Stussy aslında siyah saçlı kafasındaki peruk diye yorumladım

Orada Lucci meyvesi, bıçak suikast, kadın da muhtemelen Robin dir.

Yanlız tayfa Lucci nin geldiklerini duyduklarinda Sanji direk Robine seni koruyacağim dedi.Kisa bir Vs görebiliriz gibi.

Kuma keşke adaya gelse tamda baba kızı birbirine kavuştururdu sOda

Vegepunk geçen bölümde robotun enerji kaynağını bulamadığını söyledi.

Franky kendi cyborg vücudu için enerji kaynağı malum kola kullanıyor.Sizce nereden bulmuş olabilir.Bence Elindeki antik silah Plüton in planlarından öğrenmiş olabilir.Geminin kullandıgi yakıttan o dönemdeki teknolojiyi kendi vücudunda kullanması çok zor olmazdi franky gibi biri için diye düşünüyorum

Yani kısaca o robotun enerji kaynağıda kola olabilir ama sorun surda neden 200 yıl önce birden kalkıp hareket etti ?

Sen dediğimi anlamamışsın bin tane özellik sayıyorsan o seviye yc2 olamaz kendinle çelişme.

Bu seride gelişim bir tek tayfa için olmayabilir.

Sen kafandan dengeler oluşturup,ona göre kesin yargıya varıyorsun.
Bin tane özellik mi? Alt tarafı Rokushiki tekniklerini biliyor 6+1. Bu kadar tekniği biliyorken zaten Luffy'den dayak yedi. Demek ki çok teknik bilmesi ona fayda sağlamamış. Yine de diğer CP0 ajanlarının verdiği performansa bağlı olarak Lucci'nin dahi anıldığı için ona YC2 seviye olabilir diyorum.

Lucci'nin gelişimini de Luffy'yi baz alarak değerlendiriyorum. Luffy, Rayleigh gibi bir efsaneden eğitim almış ve zaman atlaması sonrası geldiği durum ortadaydı. Lucci'nin, Luffy gibi bir eğitim aldığını hiç düşünmüyorum. Luffy bu eğitiminin yanında çok aşırı güçlü kişilerle mücadele etti. Benim yaptığım kıyaslama gayet mantık çerçevesinde bu seride hiç kimse ana karakter kadar gelişim gösteremez.

Orada Lucci meyvesi, bıçak suikast, kadın da muhtemelen Robin dir.

Yanlız tayfa Lucci nin geldiklerini duyduklarinda Sanji direk Robine seni koruyacağim dedi.Kisa bir Vs görebiliriz gibi.

Kuma keşke adaya gelse tamda baba kızı birbirine kavuştururdu sOda

Vegepunk geçen bölümde robotun enerji kaynağını bulamadığını söyledi.

Franky kendi cyborg vücudu için enerji kaynağı malum kola kullanıyor.Sizce nereden bulmuş olabilir.Bence Elindeki antik silah Plüton in planlarından öğrenmiş olabilir.Geminin kullandıgi yakıttan o dönemdeki teknolojiyi kendi vücudunda kullanması çok zor olmazdi franky gibi biri için diye düşünüyorum

Yani kısaca o robotun enerji kaynağıda kola olabilir ama sorun surda neden 200 yıl önce birden kalkıp hareket etti ?
Kayıp enerji kaynağı olarak ilk akla gelen gerçektende Kola çok parlak bir fikir 🤭🤭🤭 Zaten Franky ve Gemi sunny de kola kullanıyor güç kaynagi olarak ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık