Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ichigoya laf atan arkadaşlar eğitimini kk sağ kolundan alan,dedesi denizcilerin kahramanı,babası devrimcilerin başı olan çocuğa toz kondurmuyor :oleyo2:

ulan miçigo en azından güzel güzel dayağını yiyip yerde kalıyor haberleri yok galiba.
Yerde kalıyor di mi? :D Ulqiorra da çok güzel yerde kalmıştı. Aizen'de kalmıştı. 1000 yıllık eğitim alabileceği odaya girdi çıktı la. 5 yıldan fazla oluyor seriyi okumayalı. Bunlar direk hatırladığım şeyler.:D Ta serinin başında 30 bölüm sonra Kenpachi ile denk savaşıyor yeniyor.:D EHEHEHE. Yav bir de git Allah aşkına yav.:D

ichigoya laf atan arkadaşlar eğitimini kk sağ kolundan alan,dedesi denizcilerin kahramanı,babası devrimcilerin başı olan çocuğa toz kondurmuyor :oleyo2:

ulan miçigo en azından güzel güzel dayağını yiyip yerde kalıyor haberleri yok galiba.
İchigo'nun soy bilgisini aldığı beleş upları sayarsan ohoo Hollow'un 10 kere ölümden koruduğunu hatta ölümden korumayı bırak direk ölüyü canlandırdığı seride ki saçmalıkları yazdırmayın İchigo Luffy'den on kat daha saçma bir baş karakterdir a b'si yok he seversin izlersin karışamam.

@Smoker

Öngörüş konusunda sadece mod arkadaşların bilgi paylaştığı, başka bir konunun paylaşılmadığı ayrı bir konu açsak daha iyi olmaz mı? ‘Öngörüş’ konu başlığına bilgi almak için bakıyoruz, MF savaşını konuşmuş adam veyahut bunun gibi gereksiz bir sürü ıvır zıvır var.
Çünkü öngörüşte konuşulacak bir şey yok. Bilgi yok. İpucu yok.

Sadece Luffy kimle karşılaşmış,bu. İnsanlar bunun üzerine konuşup bıraksaydı 40 sayfa olmazdı burası. En fazla 10da kesilirdi.

Öngörüş konusu olduğu içinde her şey konuşulabilinir. Spoiler konusu ya da manga bölüm olmadığı için sorun olmuyor diye biliyorum.

@Smoker

Öngörüş konusunda sadece mod arkadaşların bilgi paylaştığı, başka bir konunun paylaşılmadığı ayrı bir konu açsak daha iyi olmaz mı? ‘Öngörüş’ konu başlığına bilgi almak için bakıyoruz, MF savaşını konuşmuş adam veyahut bunun gibi gereksiz bir sürü ıvır zıvır var.
Bu kadar net olması zor olur forum genel kuralları bağlamında ama bir bilgi bir kırıntı varsa ilk mesaja editlenebilir mesela.

Bana bu daha makul geldi.

@Smoker

Bilgi için bölüm spoiler konusu makul değil mi reis? Gereksiz mesajları siliyorlar oradan, saf bilgiye erişim konusu mis gibi. Öngörüş, gelecek bölüm hakkında milletin hayal gücüyle harmanlanmış bölüm temennilerini barındırdığı sürece güzel gidiyor.

Ana karakter yarıştırmanın anlamı yok, hepsi birbirinden kötü..Neden ve nasıl bir insan Luffy fanı olur hala aklım almıyor..Ama Luffy her türlü İchigo'dan iyidir :D

One Piece'de iyi diyebileceğim bir sürü karakter var. Zoro, Marco, Katakuri, eski 3 amiral, eski yonkoular gibi...

Eşsiz diyebileceğim, bana manga okuduğumu unutturan bir kaç tane var. Onlarda; Nami, Garp ve Sanji. Bu karakterlerin ortak özelliği benim için şu; onları düşünürken asla belli özellikleriyle aklımda canlanmıyorlar. Bir sürü farklı yüz ifadesi, duygu durumu gözümün önünden geçiyor, sanki yaşıyor gibiler.

Odanın başyapıtları bunlar arkadaşlar. Üzgünüm...

Çünkü öngörüşte konuşulacak bir şey yok. Bilgi yok. İpucu yok.

Sadece Luffy kimle karşılaşmış,bu. İnsanlar bunun üzerine konuşup bıraksaydı 40 sayfa olmazdı burası. En fazla 10da kesilirdi.

Öngörüş konusu olduğu içinde her şey konuşulabilinir. Spoiler konusu ya da manga bölüm olmadığı için sorun olmuyor diye biliyorum.
Genel Tartışma konusu daha uygun bu tarz tartışmalar için.

Genel Tartışma konusu daha uygun bu tarz tartışmalar için.
Diğer ön görüş konularına bak. Fake ya da değil atılan ipuçları hakkında konuşuldu hep. Dışına çıkılmadı fazla

Ama bu hafta yok yani yok ne yapalım. İpucunun fake olanı bile yok.
Ön görüş olduğu içinde konuşulanlar sorun olmadı bugüne kadar modlar tarafından da.

Yerde kalıyor di mi? :D Ulqiorra da çok güzel yerde kalmıştı. Aizen'de kalmıştı. 1000 yıllık eğitim alabileceği odaya girdi çıktı la. 5 yıldan fazla oluyor seriyi okumayalı. Bunlar direk hatırladığım şeyler.:D Ta serinin başında 30 bölüm sonra Kenpachi ile denk savaşıyor yeniyor.:D EHEHEHE. Yav bir de git Allah aşkına yav.:D
aynen aynen saçma sapan bir meyvele yhwachı tek yenıyor demıyoruz en azından :D luffı size göre kaidoya tek attı aynen devam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık