Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O güne kadar sakladığı için o muamele yapıldı. Ama Wg tarafından da bir beklenti vardı. Ben bunu 8 - 9 sene önce konuşuyordum bu forumdan adamlarla. Kutsallar bu kadar çöp olamaz bunlar bu mallıkla dünyaya yön vermiş olamaz kesin feci güçlü tipler çıkacak içlerinden diye.
İlgili bi konuya baktım fazla mesaj yok ama oraya yazanlar senin dediğin tarzda yazmış. Sen Teach ile Luffy’i kapıştırmamışsın bile, Teach Shanks’a yenilmiş. Luffy hükümeti yenmiş sonra ikisi kapışmış son adada. :hhh:
bu senaryo daha kötü reis olmasın.

İlgili bi konuya baktım fazla mesaj yok ama oraya yazanlar senin dediğin tarzda yazmış. Sen Teach ile Luffy’i kapıştırmamışsın bile, Teach Shanks’a yenilmiş. Luffy hükümeti yenmiş sonra ikisi kapışmış son adada. :hhh:
bu senaryo daha kötü reis olmasın.
Ulan müthiş son yazmışım durduk yere gururlandım sağ olasın Monti. Şimdiki sonda at hırsızı Law'ı anca yeniyor ve ardından Luffy'den küsküyü yeyip aradan çekiliyor. Gidişat öyle gibi. Bu gidişatta Shanks son savaşa katılmayıp son adada denk gelince de biraz saçma olacak. Öbür türlü BB ile dövüşüyordu derdik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık