Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düne kadar Teach böyle Teach şöyle diye ballandırıyordunuz, Law iki tokatlayınca sattınız adamı.
BB'nin son düşman olmasının hikayeye bir katkısı yok. Her daim beklenen Wg'den aşırı güçlü bir tipin son düşman olmasıydı. BB uslu bir at hırsızı olursa en güçlü korsan düşman falan olabilir.

BB'nin son düşman olmasının hikayeye bir katkısı yok. Her daim beklenen Wg'den aşırı güçlü bir tipin son düşman olmasıydı. BB uslu bir at hırsızı olursa en güçlü korsan düşman falan olabilir.
Teach son düşman olur diye bekleyen çoktu Im gözükmeden önce. Hatta genel kanı son düşman olacak şeklindeydi yav.

Teach son düşman olur diye bekleyen çoktu Im gözükmeden önce. Hatta genel kanı son düşman olacak şeklindeydi yav.
Son savaş Wg ile yapılacağı için hiç gözükmeyen biri bekleniyordu son düşman olarak. Im bunu tasdiklemiş oldu bir nevi. Teach Wg ile anlaşıp onlar adına savaşacak diyen de vardı gerçi

Son savaş Wg ile yapılacağı için hiç gözükmeyen biri bekleniyordu son düşman olarak. Im bunu tasdiklemiş oldu bir nevi. Teach Wg ile anlaşıp onlar adına savaşacak diyen de vardı gerçi
Ben çoğunluğun Teach’e son rakip olarak baktığını hatırlıyorum IM öncesi. Hatta Im çıktığında arddan uydurma dedi çoğu kişi onu da hatırlıyorum. Kimse beklemiyordu yani.

Belki de ama benim aklımda böyle kaldı. Eski yorumlarıma denk gelir de Teach'e son düşman demişsem geçmişime söverim vizyonsuz diye.
Sen kendi fikrini genele yaymışsın, belki senin dediğini diyen daha fazladır ama Teach’i bekleyen de çoktu yani. Sanki millet Im’e damdan düştü, sonradan ekleme muamelesi yapmamış mıydı?

Sen kendi fikrini genele yaymışsın, belki senin dediğini diyen daha fazladır ama Teach’i bekleyen de çoktu yani. Sanki millet Im’e damdan düştü, sonradan ekleme muamelesi yapmamış mıydı?
O güne kadar sakladığı için o muamele yapıldı. Ama Wg tarafından da bir beklenti vardı. Ben bunu 8 - 9 sene önce konuşuyordum bu forumdan adamlarla. Kutsallar bu kadar çöp olamaz bunlar bu mallıkla dünyaya yön vermiş olamaz kesin feci güçlü tipler çıkacak içlerinden diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık