Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1067: Punk Kayıtları

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 95 50.8%
  • Orta

Kullanılan: 54 28.9%
  • Kötü

Kullanılan: 38 20.3%

• Kullanılan toplam oy
    187
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok eveleyip gevelemeden bilgileri verip geçmiş. Bir tek Momo'nun yediği meyve ile ilgili muhabbet biraz göze batıyor o kadar.

Yani meyve yenmeden nasıl bir ejder olacağı belli mıydı ki? Başarısız olduğuna nasıl karar verdi merak ediyorum.

İyi bölüm, arcın şu anki bölümlerine nazaran.

Vegapunk i gorunce karnim acikti. Beyin sögüs veya kelle paca iyi gider :) Biri yazmisti sanirim Perospero nun babasi Vegapunk olabilir diye. Bencede olabilir dil ayni cunku. Kopay dili gibi dısarda hep.

Çok eveleyip gevelemeden bilgileri verip geçmiş. Bir tek Momo'nun yediği meyve ile ilgili muhabbet biraz göze batıyor o kadar.

Yani meyve yenmeden nasıl bir ejder olacağı belli mıydı ki? Başarısız olduğuna nasıl karar verdi merak ediyorum.

İyi bölüm, arcın şu anki bölümlerine nazaran.
Belki de mükemmelliyetçi birisi olduğu için ufak kusurlarda bile başarısızlık diyordur.

Mary Geoise her zaman Red Line'da mıydı? 200 yıl önce bu robot saldırmış ya Red Line'a tırmanıp, kutsalların mekanı önceden God Valley idi ama Rocks olayından sonra Red Line'ın tepesine taşındılar gibi bir muhabbet olmamış mıydı? Orası karışmış biraz bende sanırım.

Mary Geoise her zaman Red Line'da mıydı? 200 yıl önce bu robot saldırmış ya Red Line'a tırmanıp, kutsalların mekanı önceden God Valley idi ama Rocks olayından sonra Red Line'ın tepesine taşındılar gibi bir muhabbet olmamış mıydı? Orası karışmış biraz bende sanırım.
800 yıl önce denizciler kurulunca 19 aile Mary Geoise'a geçiyor. Geçmeyen tek aile de Nefertari ailesi. God Valley olayınca Garp'ın kutsalları görev icabı koruması gerekmişti, kutsallar orada yaşamıyorlardı. Benim hatırladığım bu.

Seraphim Kuma'nin yaninda "Bonney'i gördüğünüz yerde öldürün " lafini eden Rob Lucci çok pişman olacak arkadaslar. Çünkü bence robot kuma ile seraphim arasinda bir baglanti var. Ve bonney i öldüreceğiz/ öldürün lafindan dolayi robot kuma koşarak gelmeye çalışıyor. Ilkel bir koruma ic güdüsü mü dersiniz yoksa hala içinde yasayan küçük parca mi bilmiyorum ama bu bence bariz. Kuma biricik kızını korumak icin geliyor....
Tam Eichiri Oda'lik senaryo...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık