Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1064: Çokbilmiş’in Araştırma Katmanı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 115 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 24.6%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vegapunk"ı "daft punk" olarak çizmesini inanılmaz beğendim. Acaba "daft punk" olduğu gibi, 2. maskeli kim çıkacak.
Vegapunk ve Dragon ilişkisi, kuma üzerinden bakılınca beklenendi. Oda herkesi trolleyip, vegapunk'ı Luffy'nin annesi olarak çizer mi? Evet çizer. vegapunk bütün sürümler kadın olarak çizildi şuana kadar.

Law vs BB gelince;

Law şuana kadar işi iyi kotardı ve BM ile olan dövüşlerinden kazandığı tecrübe ile gayet yğksek seviye hasar bıraktı. Hikaye gidişine baktığımda buradan bir twist çıkabilir diye düşünmeye başladım. BB'nin sadece Ponoları istemesi fakat Law'ın karşılığında kazanan herşeyi alır demesi, bi yoksa dedirtiyor insana. Pudingin orada olması, ve BigMom bahsetmesi, garip durumlar olabileceğine işaret gibi geldi.

Shanks'ın gemisine gelmeyecek, Nika'nın gemisine gelecek Akainu ve WG'ye karşı birlikte savaşacaklar, tabi o ana kadar Brook'un külot esprilerine, Sanji'nin yosun kafa deyişlerine katlanacak, arada Çopır ve Franky ile birlikte rabot görünce gözlerinde yıldız oluşacak, hayal edebildin mi şimdi. :)
Yok olmuyor malesef hayal gücüm yetmiyor böyle bir olaya :(

Law vs BB aşırı zevkli geçiyor umarım birkaç bölüm daha izleyebiliriz, Ace dövüşü gibi hemen yenilmez. Sonu belli bir savaş olmasına rağmen aşırı keyif alıyorum. Sanırım BB farkı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık