Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1064: Çokbilmiş’in Araştırma Katmanı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 115 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 24.6%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karasakal tavırları ve rahatlığı nedense biraz fazla gibi. Biraz daha ciddi olmasını beklerdim ama dalga geçer gibi savaşıyor herif.

Karasakal tavırları ve rahatlığı nedense biraz fazla gibi. Biraz daha ciddi olmasını beklerdim ama dalga geçer gibi savaşıyor herif.
Aslında durumu Lufi'nin aynısı. Kurokodile Lufi'ye dalga mı geçiyorsun ulan diye kızmıştı, Lufi de ben ciddiyim be diye çıkışmıştı. Tiç'in durumu da bu. Adam ciddi ama ciddiyeti bu kadar.

Adamın normal hali o yani, gevşek adam. Ace'ye karşıda, WB'ye karşıda, diğer savaşlarda da hep aynıydı. Bir şeyler deniyor, dayak yiyor, düşüyor kalkıyor, debeleniyor falan ama günün sonunda kazanan olmasını biliyor.

Aslında durumu Lufi'nin aynısı. Kurokodile Lufi'ye dalga mı geçiyorsun ulan diye kızmıştı, Lufi de ben ciddiyim be diye çıkışmıştı. Tiç'in durumu da bu. Adam ciddi ama ciddiyeti bu kadar.

Adamın normal hali o yani, gevşek adam. Ace'ye karşıda, WB'ye karşıda, diğer savaşlarda da hep aynıydı. Bir şeyler deniyor, dayak yiyor, düşüyor kalkıyor, debeleniyor falan ama günün sonunda kazanan olmasını biliyor.
En güçlülerin savaş tarzı öyle oluyor.:D

Karasakal, bence hedefleri bakımından seri sonunda uğraşılacak olan problemin anahtarı olacak. Bizzat kendisi olmayacak ama aynı zaman da probleme sebebiyet veren kişi olacaktır.
Naruto izleyenler bilir. Karasakal ve Madara'yı aynı kişi olarak düşünürsek. Seri sonunda ki problem - Kaguya tarzı bir durum göreceğiz.
Benim düşünceme göre 2 antik silaha karşılık 1 antik silah yapılmış. Sebebi (Nika'nın elinde bir kılıç ve bir mızrak olması)
Bazı meyvelerin bir araya gelmesi ile (karasakal'ın oluşturacağı problem diyeyim) oluşacak olan probleme karşılık da Law'ın meyvesinin olduğunu düşünüyorum.
Evren'e bir denge verilmiş. Ya da çalışılmış. Ama biri bunun önüne geçmiş. Bu karşılaşmanın şu an da olmasının sebebinin de bu olduğunu düşünüyorum.

Bence Law yonkou seviyesi oldugunu kanıtladi Teach'i yenerek amiral seviyesini oldugunu da kanitlar
Eğer öyle olsaydı, karasakalin tayfasinin adı kuzan olurdu. Ayrıca son bölümde karasakalin elamanı en güçlü karasakal değil kuzan daha güçlü derdi. Sonuçta her ikisinide görüp değerlendiren adamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık