Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1064: Çokbilmiş’in Araştırma Katmanı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 115 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 24.6%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Renkli çizimler harikaydı cidden... Law'ın tayfa çok sistematik çalışıyor tam bir takım çalışması hakim benim çok hoşuma gitti açıkcası bu durum.

Bir de Law uyanış açtığı için Room'u istediği yere yollayıp orada açabiliyor. Önceden sadece kendisi merkezi oluyordu Room'un...
Bu dediğin hiç hoş olmaz, reisin karizmasını çizer.

Augur teachi ışınlamadı. Kendisi onun önüne ışınlandı. Teach normal adaya ayakları ile indi.
Işınlandı. Teach'i alıp karaya indiler.

belki de ope ope'yi 3.meyve olarak istiyordur hâlâ kaç meyve alabileceğini bilmiyoruz baktı Law bu meyveyi tüm potansiyeli ile kullanınca süper bir şey oluyor o da istedi tabii
Tekniklerinin yarısı kılıçla yapılıyor. Bu saatten sonra kılıç eğitimimi alacak. :d

Augur teachi ışınlamadı. Kendisi onun önüne ışınlandı. Teach normal adaya ayakları ile indi.
Teach'e bak serinin en hızlısı çıktı. :d

Eşekle tın tın adaya gelen adam havadayken saniyesinde karaya iniyor. :ehe:

Law adamı futbol topu sektirir gibi yere inmeden havada dövdü. Denize düşüp yenilecekti. Augur o yüzden korkup yardımına gitti.

Gen uyanışından sonra bile Queen Sanji’ye bir miktar zarar verebiliyordu. Lunarian kesen kral hakili Zoro vurursa (sanji hızlı bir karakter kabul) çok feci keser.
Gen uyanış, alevsiz kingden daha güçlüdür. Kesebilir ancak king gibi olacagini sanmam. O şekilde bir kesmede ise hızlı iyilesme ile telafi edebilir.

olm rüyamda gördüm, yeni sayıda Law, Teach ve Akainu 3'lü kapışıyordu. Akainu bi iki şov yaptı ama fena yamulttular Law'la Teach, gerisini bilmiyom uyandım :D

Law'a hakkını teslim etmek gerek. Ace paralelliğinin burada geçmeyeceğini sODA'nın ters köşe yapacağını ve Denizin derinliklerine yolladıkları gemisine kendisini ve tayfayı ışınlayıp oradan kaçacağını düşünüyorum. Bunun sinyallerini verdi az çok bence sODA...

Stronger ikiye bölündü, yetmedi elmaların patlamasına yakalandı, yetmedi şeytan meyvesi yemiş haliyle denize düştü. Eminim ki Reyiz Magellan ve Sengoku savaşlarından sonra Tırafalgar faciasından da kurtulacak hayırlısıyla. Hayatta kalmak onun için sıradan bir faaliyet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık