Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace de logiadan ibaret bir adam değildi. Bunu Van mı ne halt ise o söylüyor. Ve Teach bildiğin gücünüz yetmez tarzı konuşuyordu, logiadan falan bahsetmiyor. Şimdi bu adamlar o zaman da çaplı adamlardı diyorum çünkü Teach bunları yanına almış. Meyve yedikleri için güçleri artmıştır ama hala hepsini topla bir Ace etmez.
Yanındaki 4 adamda logiaya vuramıyor çünkü hiçbirinde haki yok. Etkisiz elemanlar yani. Konu da bu zaten.

Luffy bir hamburger yiyip üstünü değiştirene kadar BB okyanusları aşmış.

Kadınlar adasına gitti eli boş kaldı. Şimdi Law'a 1v5 girişiyor. Oda bu adama bir win verdirmeden rahatlamayacak anlaşılan.

Kendini öldürüp, başkasını diriltme gücü var.
Kendisini öldürüp başkasına sonsuz ömür verme gücü var. Ölü birini diriltebileceğine dair bir bilgi yok.

1064'te çevirecek kişi konuya çeviriyorum yazsın da böyle durumlar yaşanmasın insanlar üzülmesin
Normalde bu kadar bilgi bir anda gelmiyor. Bölüm adı geliyor. 2 saat sonra Zoro sağ gözünü kaşıdı, 3 saat sonra Luffy ayağını sehpa kenarına vurduktan sonra parmağı şişti üfledi gibi taksit taksit gelirdi.

Law da eşşek gibi oturmayıp tayfa toplasaydı 😭 5v1 atıyor adam pijamalılar nerde
Böyle bir tayfaya niye sahip bilmiyorum kiii. Bari sağ kolda iş olsaydı. .// Şundan yana gönlüm rahat. Hiç kimse laf edemez. Adam 5 v 1 atıyor. Meyvesel hesaplarsan 6 v 1 atıyor.
Denizaltıyla kaçmalarını istedi bence onların. Sonuçta Karasakal tayfası suya dalış yapamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık