Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yenebilir mi dediğim zaman verdiğin cevap bu...
Evet gayet net yorumum senin yazdığın karakterler de harcanmayacak karakterler serinin özelinde şuan. Robin olayında bile Croc'un seride ki ağırlığı bir başka, herkesin isteceği en önemli ismi sorunsuz yanında tutmuş yıllarca.

Crocodile'a kim bulaşmış bu noktada? Yani tartıştığımız genel konuları bile atıyorsun şimdi. Oysa cevap çok basit "Crocodile vs WB konusunda neler tartıştık ve ben bu dövüş özelinde ne dedim?" dediklerim ortada. Sen ekleme yapıp "Eşit dövüştüler dedin" diyorsun, attığın yorumlarda bile böyle bir şey dediğim yok WB dövüşü özelinde...
Tartışmalarının %90'ı sayıklamak, hikaye yazmak, bir yerlerinden uydurmak, hayal görmek gibi tartışmada yeri olmayan ithamlardan başka bir şey değil.

Artık savunacak, anlatacak bir şeyin kalmadığı için bu hale gelmiş olabilir misin? Her ne olursa olsun şu saçma sapan ithamları görmek kabak tadı verdi.
Senin çok mu var? Kendine bak ilk önce sen. Sayılıyorsun, hikâye anlatiyordun dünya kadar geçmişte ki zaten dediklerini diyorum attım o kadar ama kime diyoruz...

Görmek istemiyorsan yorumları engelle, boş yapma işine bak.

Evet gayet net yorumum senin yazdığın karakterler de harcanmayacak karakterler serinin özelinde şuan. Robin olayında bile Croc'un seride ki ağırlığı bir başka, herkesin isteceği en önemli ismi sorunsuz yanında tutmuş yıllarca.

Crocodile'a kim bulaşmış bu noktada? Yani tartıştığımız genel konuları bile atıyorsun şimdi. Oysa cevap çok basit "Crocodile vs WB konusunda neler tartıştık ve ben bu dövüş özelinde ne dedim?" dediklerim ortada. Sen ekleme yapıp "Eşit dövüştüler dedin" diyorsun, attığın yorumlarda bile böyle bir şey dediğim yok WB dövüşü özelinde...

Senin çok mu var? Kendine bak ilk önce sen. Sayılıyorsun, hikâye anlatiyordun dünya kadar geçmişte ki zaten dediklerini diyorum attım o kadar ama kime diyoruz...

Görmek istemiyorsan yorumları engelle, boş yapma işine bak.
Yahu diyorum ya... Direkt söylemiyorsun ima ediyorsun ve etrafından dolaşıyorsun.O konuda duruyor mesajlar.O konuda da bırakmıştım zaten tartışmayı şimdi yine takdir KFnin diyip tekrar bırakıyorum.

Yahu diyorum ya... Direkt söylemiyorsun ima ediyorsun ve etrafından dolaşıyorsun.O konuda duruyor mesajlar.O konuda da bırakmıştım zaten tartışmayı şimdi yine takdir KFnin diyip tekrar bırakıyorum.
İma etmiyorum ben diyeceğimi derim ki WB-Crocodile özelinde de dedim çok kez.

"Crocodile net şekilde yenilmiştir fakat pek çok kişinin dediği gibi WB hiç bir şey kullanmadan yenmiştir gibi bir olayda olmamıştır. Çünkü MF de ki WB için bile adam ne diyor görür görmez halini, çünkü adam zirve halini görmüş gücünü biliyor" bak bu yorum gayet net. Anlayan anlar zaten geçmişten buyana yapılan tartışmalar özelinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık