Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063: Sahip Olduğum Tek Aile

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 158 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 41 18.6%
  • Kötü

Kullanılan: 21 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    220
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim için bu karışlaşmayı mümkün kılan şey zaten Sanji'nin bir şeytan meyvesi gücü olmaması. Karanlık meyvelerin üzerinde etkili, bunu unutmamak lazım.Hibrid jambe'ın BB'ye ne kadar zarar vereceğini biliyor musun sen ? Belkide WB'nin Gurar gura'lı saldırısı kadar hasar verecek.. Sonuçta 2 yıl öncesinde Luffy'nin tek yumruğuğla ağlayan BB'yi gördü bu gözler.. Fiziksel saldırıların ne kadar fazla etki ettiğini bilmiyoruz. Bunun sınırını göstermedi yazar.

Hayır yalnızım.. benim gibi bir kaç tane Sanji'ci olsaydı ses etmezdiniz. 128928t8902 tane Zoro'cuya etmediğiniz gibi...
Hocam yami yami no mi , meyve yiyeni paket etmiyor zaten meyve gücünü iptal ediyor. Ama anlamadığınız nokta bu meyvenin sadece bu işe yaramadığı başka özellikleri de var meyvenin. İki yıl önce ki BB zayıftı , sol kolu bırak jack seviyesi bile değildi. Şuan sadece hakiyle seraphim bloklayacak hale gelmiş bu adam. Mesele gura gura kadar hasar vermesi değil , zaten sanjinin BB ye vurmak için gura guradan fazla vurması lazım biri alan etkili menzilli saldırı diğeri birebir temas gerektiren bir saldırı.

Zaten çizilen rakip verilen senaryo verilen hedefler karekterler arası farkı gösteriyor. Bundan ilerisini zaman gösterisi bakalim law karşısında ne yapıyor BB

Meyvesi olmayana da karanlık meyvesi etki ediyor. Ace ile savaşırken etrafındaki evleri de içine alıyordu. Sadece meyveleri etkiliyor fikrini kim yaydı foruma?

Hocam yami yami no mi , meyve yiyeni paket etmiyor zaten meyve gücünü iptal ediyor. Ama anlamadığınız nokta bu meyvenin sadece bu işe yaramadığı başka özellikleri de var meyvenin. İki yıl önce ki BB zayıftı , sol kolu bırak jack seviyesi bile değildi. Şuan sadece hakiyle seraphim bloklayacak hale gelmiş bu adam. Mesele gura gura kadar hasar vermesi değil , zaten sanjinin BB ye vurmak için gura guradan fazla vurması lazım biri alan etkili menzilli saldırı diğeri birebir temas gerektiren bir saldırı.

Zaten çizilen rakip verilen senaryo verilen hedefler karekterler arası farkı gösteriyor. Bundan ilerisini zaman gösterisi bakalim law karşısında ne yapıyor BB
Ace'in alevi meyve gücü olduğu için çekiyor, durağan nesneleride içine alıyor, çekmiyor. Karanlık meyvesinin meyveler üzerinde etkili olduğu söylendi. Yani saldırı fiziksel bir saldırıysa bunu karanlıkla engelleyebileceği garantisi yok.

İşte bende bunu diyorum Seraphim blocklamakla, Sanji bloklamak aynı şey olmamalı. Seraphim tek bir saldırıyla geliyor BB'ye,görünmez bir Sanji'nin kaç tekmesini engelleyebilecek ? Bu seride Sanji ve Zoro artık özel karakterler oldu bence. Değerlendirmeleri belli kalıplarla yapmamak lazım..

Aboo gene karasakal ne övülmüş öyle karanlık meyvei öyleymiş böyleymiş sanji dövemezmiş vs adamın daha 1 tane savunmasını görmedik ya şimdiye kadar bi seraphimi bloklamış,

Hayır görende ace'in alevli saldırılarınıimagellanın saldırısını,luffy'nin bazukasını vs blokladı sanır hepsinden tattı adam sıfır savunmalı adamın teki, ha buggy ha bu yani benim için ikiside saçma sapan güçlendirilen elemanlar.

Magellanda yokmuydu bu adamda karanlık meyvesi tek yedi gitti adam niye içine çekemedi o da meyve gücü değil mi,hadi luffy bazukası fiziksel saldırı, gördüğüm en abartılmış balon karakter 2 meyve yemesi dışında bi numarası yok adamın hangi dövüşünde adam gibi kazanmış ace salağını yenememesi de tamamen yazarın olayı adamı delik deşik etti ace herif debelene debelene devam etti ölmesi gerekirken herifi yanmaz kraliçe Daenerys yaptılar hikayeden,illa güçlü bir kötü adam yapmak istiyosa mihawk gibi shanks gibi,karakral gibi dövüşlerine bileğinin hakkıyla kazanan biri olsaydı bari,kaido bile bundan çok daha iyi bir villaindi en azından ondan bundan dayak yiyip yiyip kalkmıyodu aha bak luffy gibi şimdi farkettim o da öyle buralara geldi de o baş karakter gelişmesi lazımdı heycan olsun diye ama karasakal hiç heycan vermiyo ben olsam luffy'nin yerinde tayfaya magellanı alırım karasakal mı çıktı bas hidrayı tamamdır zehaha gülene kadar farkedene kadar 10 tane hydra yer zaten,biri de gözlem haki demiş güldüm her saldırıyı içine alan adamın gözlem hakisi çıkarsa yuh oda yani.

Teachin avantajı dayanıklılığı ve meyve iptali. Sanji gen p.up ıyla zaten dayanıklılık konusunda en ğst klasmana sınıf atladı adam yonko sol kolunun vurdugu kılıça yok muamelesi yaptı. Yonko sol koluna baştan sona yok muamelesi yaptı. Meyve iptalinde ise sanjide zaten meyve yok. Teachi şu seride en çok zorlayacak kılıç kullanıcıları sonrasında da sanji garp gibi meyve kullanmayan adamlar. Hal buyken teach mi sanjiye ters rakip oluyor sanji mi teache ? Burda sanji bb yi yener demiyorum senin ters rakip görüşün yanlış bence
Adam Sanji için Teach'e ters bir rakip demiş, ben de onu onaylayarak Ters bir rakip ama... diye devam etmişim. Yani aslında aynı şeyi konuşmuşuz ama sen beni yanlış anlamışsın.

Aboo gene karasakal ne övülmüş öyle karanlık meyvei öyleymiş böyleymiş sanji dövemezmiş vs adamın daha 1 tane savunmasını görmedik ya şimdiye kadar bi seraphimi bloklamış,

Hayır görende ace'in alevli saldırılarınıimagellanın saldırısını,luffy'nin bazukasını vs blokladı sanır hepsinden tattı adam sıfır savunmalı adamın teki, ha buggy ha bu yani benim için ikiside saçma sapan güçlendirilen elemanlar.

Magellanda yokmuydu bu adamda karanlık meyvesi tek yedi gitti adam niye içine çekemedi o da meyve gücü değil mi,hadi luffy bazukası fiziksel saldırı, gördüğüm en abartılmış balon karakter 2 meyve yemesi dışında bi numarası yok adamın hangi dövüşünde adam gibi kazanmış ace salağını yenememesi de tamamen yazarın olayı adamı delik deşik etti ace herif debelene debelene devam etti ölmesi gerekirken herifi yanmaz kraliçe Daenerys yaptılar hikayeden,illa güçlü bir kötü adam yapmak istiyosa mihawk gibi shanks gibi,karakral gibi dövüşlerine bileğinin hakkıyla kazanan biri olsaydı bari,kaido bile bundan çok daha iyi bir villaindi en azından ondan bundan dayak yiyip yiyip kalkmıyodu aha bak luffy gibi şimdi farkettim o da öyle buralara geldi de o baş karakter gelişmesi lazımdı heycan olsun diye ama karasakal hiç heycan vermiyo ben olsam luffy'nin yerinde tayfaya magellanı alırım karasakal mı çıktı bas hidrayı tamamdır zehaha gülene kadar farkedene kadar 10 tane hydra yer zaten,biri de gözlem haki demiş güldüm her saldırıyı içine alan adamın gözlem hakisi çıkarsa yuh oda yani.
Asıl sorulması gereken soru şu.. Karasakal'da Sanji'nin karşısına 1vs1 de çıkabilecek yürek var mı ?

Kimse Bonney ve Kuma dramını konuşmuyor. Onun yerine bölümde ismi dahi anılmayan Zoro konuşuluyor. Sonra da millet niye Zoro'dan bıktı diyorlar, bıkmadık, bıktırdınız be kardeşim.

Kimse Bonney ve Kuma dramını konuşmuyor. Onun yerine bölümde ismi dahi anılmayan Zoro konuşuluyor. Sonra da millet niye Zoro'dan bıktı diyorlar, bıkmadık, bıktırdınız be kardeşim.
Sanji BB sohbetleri üzerine yazmış , seriyi kendi kafasına göre uyduruyor forumu da kafaya göre kurmaya başladı kendi kendine triplere giriyor :hhh:

Peki şimdi lawı kim kurtaracak? Lawın orada o kadar kişinin arasından çıkması imkansız. Tek olsa ışınlana ışınlana tüyer. Zaten tüyüyordu ama deniz altı batacak diye adaya kaçtı. Kesin adada hiç bilmediğimiz birileri var. Yoksa o ateş yarasına sahip kişi o adada mı?

Law - ateşli adam.
Luffy - vegapunk.
Kid - onun karşısına kim çıkacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık