Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063: Sahip Olduğum Tek Aile

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 158 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 41 18.6%
  • Kötü

Kullanılan: 21 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    220
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elimizdeki bilgilere bakarak o kadar hakiye rağmen Kaidou'nun vücuduna lastik özelliklerini kazandıran Nika meyvesinin über süper efsane, tamamen gökten kazanılmış aşırı abartılı bir meyve olduğunu söyleyebilir miyiz:ehe:.

Law Kaido'nun yerini falan değiştiremiyordu, meyve direkt etki etmiyor Kocana gibi vücuduna H. haki basıyorsan paso, bitirene kadar saldırman üstündeki hakiyi, Kid'in yaptığı gibi.
Bir önceki yazımda yazmıştım bunu da arkadaş hakinin oyuncağa dönüşüm esnasında ve sonrasında da işlemi bozabileceğini söylemişti, onu yazdım sonra.

Bu arada Teach deniz altına depremle vuruyor, deniz altıyla niye kaçamadıklarının sebebini de anladık. Adam deprem yollayıp hasar veriyormuş.

Bu arada Teach deniz altına depremle vuruyor, deniz altıyla niye kaçamadıklarının sebebini de anladık. Adam deprem yollayıp hasar veriyormuş.
Eeee her gemide Coup De bust diye bir zımbırtı yok sonuçta.

Bizim tayfayı ilhak etmeleri lazım. Şuan aşırı kıl oldum bizim tayfaya bu kadar beleşçi bi tayfa olamaz.

Elimizdeki bilgilere bakarak o kadar hakiye rağmen Kaidou'nun vücuduna lastik özelliklerini kazandıran Nika meyvesinin über süper efsane, tamamen gökten kazanılmış aşırı abartılı bir meyve olduğunu söyleyebilir miyiz:ehe:.

Bir önceki yazımda yazmıştım bunu da arkadaş hakinin oyuncağa dönüşüm esnasında ve sonrasında da işlemi bozabileceğini söylemişti, onu yazdım sonra.
Luffy işletmeye başlıyor çünkü Kaido çoktan adayı sallatmaya başlamış, hakisi azalmış.
Şunun gibi:

Polat Alemdar bile Law'ı tek başına kurtaramaz arkadaşlar...Ha Polat yanına Memati ve Kara'yı alırsa belki şansı olur Law'ın.

Yetiş ya Polat!!!

Denizaltı da pert olmuş. Law'ın hiçbir türlü kaçarı yok. Dövüşü izlemesek de olur Law'ın ölüşü çok beter olur şu an yürek kaldırmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık