Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1062 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya kurban olayım Allah rızası için bu adam da müttefik olmasın be. Ulan lanet gelsin son savaşın anlamı kalmayacak. Bekliyoruz ki 2005 İstanbul şl finali gibi bir karşılaşma olsun ama yok bu gidişle bizimkiler Beşiktaş görmüş Liverpool tarifesi çekecek Wg'ye. Son savaşta Vegapunk Franky'e "benim beyin 500 yıl ileride hiç şansın yok" diyecekti Franky de "bendeki erkeklik bin yıl ileride sen kim köpeksin" çekip işini bitirecekti... Vardı bir hayalimiz

Şuan üretilen robotlar bile seri uterim yapıldığında dünya denizcileri en büyük güç yapabilir. Daha güçlü bir şey uretilsede kendileri için çok bir şey değişmeyecek. Ama bir sekilde biri tarafindan yakalansa en büyük tehtit olacak hatta denizcilerin silahlarınin en güçlü ve en güçsüz yerleri açığa çıkacak. Ve bu kişi direk hükümete bağlı değil hükümet daha iyi şartlar sağlıyor diye onlar için çalışıyor. Şimdi devrimciler gelse sana iki katı büyük destek iki katı magzeme dese gidecek bana göre gidecek bir hali var gibi gözüküyor. Bu arada vegapunk in tayfaya katılacağını samiyorum en fazla gideceği yere kadar bırakırlar.

King'i kesen Zoro seraphimlere zarar veremeyen Sanji'ye seslenir;
- Oi! Çekil yolumdan 4 numara!

Arc için kötü taraf olmaları açısındaan CP0 iyi de neden Vegapunk'ı öldürmek istesinler? Daha başkasının safına geçmenin kıyısına bile gelmedi hatta kurtarmadım, hükümetle beraberim falan dedi tayfaya. Mevzunun hikayesi başka bir şey olmalı. Bakın tekrar yazıyorum. Bu Vegapunk bu serinin Galen Erso 'su. O da Star Wars'ta Death Star'ı yapmış ama içine gizli imha mekanizması kurarak imparator aleyhine çalışmıştır.

Ya kurban olayım Allah rızası için bu adam da müttefik olmasın be. Ulan lanet gelsin son savaşın anlamı kalmayacak. Bekliyoruz ki 2005 İstanbul şl finali gibi bir karşılaşma olsun ama yok bu gidişle bizimkiler Beşiktaş görmüş Liverpool tarifesi çekecek Wg'ye. Son savaşta Vegapunk Franky'e "benim beyin 500 yıl ileride hiç şansın yok" diyecekti Franky de "bendeki erkeklik bin yıl ileride sen kim köpeksin" çekip işini bitirecekti... Vardı bir hayalimiz
Tayfanın 3650 tane dostu,11 tane düşmanı var.Seri sonunda Im ve goroseiler 1vs150 falan yapacak heralde.

Bizim tayfanın cünüplüğü var herhalde, bin yıl savaş olmayan adaya gitseler savaş çıkar anasını satayım.

Ayrıca Vegapunk'ın ölüm emrine şaşırmadım tam wg'lik bir karar.

Bizde adanın kötüleri nerde diyoduk CP0 teşrif etti bu sezon Lucci'nin fişini çekerler.(tek yumruğa giderde Oda bey Luffy denize düşürür falan sonra sezon sonu Luffy'nin bağırarak attığı yumruk ile yenilir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık