Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061: Çokbilmiş - Geleceğin Adası

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 155 60.3%
  • Orta

Kullanılan: 69 26.8%
  • Kötü

Kullanılan: 33 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizin altındaki Köpekbalığını üstten gördüğümüz panel aşırı epikti. Ardından köpekbalığının full hali ise tam one piece canavarı ve komik.

ayrıca gerçek vegapunk’ı ne zaman göreceğiz ben buna inanmayı reddediyorum, hayal kırıklığı.

Sadscans’de disqus yorumlarında süper şakalar yapılmış umarım o şakalar buraya da damlamamıştır.
Komik değil kalktı falan yazmanız.

gemiyle aksiyon yaşamayı ve tayfadaki meyve kullanıcılarının denize düşüp kurtarılma maceralarını da özlemişim.

Denizin altındaki Köpekbalığını üstten gördüğümüz panel aşırı epikti. Ardından köpekbalığının full hali ise tam one piece canavarı ve komik.

ayrıca gerçek vegapunk’ı ne zaman göreceğiz ben buna inanmayı reddediyorum, hayal kırıklığı.

Sadscans’de disqus yorumlarında süper şakalar yapılmış umarım o şakalar buraya da damlamamıştır.
Komik değil kalktı falan yazmanız.

gemiyle aksiyon yaşamayı ve tayfadaki meyve kullanıcılarının denize düşüp kurtarılma maceralarını da özlemişim.
Burada kimse öyle yorumlar yapamaz, merak etme.

Oda'nın yapacağı bilim ne kadar bilim olacaksa artık. dasdas Klonlama var, bir ırkın tüm özelliklerini ekleme var, meyve yapma var, ama uçak yok, soğukta hala ceket giyiyor... Günlük yaşantıları kolaylaştıracak hiçbir icat yapılmamış koca evrende.
One piece'de teknoloji olmaması güzeldi. Şeytan meyveleri mitik bir olaydı, luffy'i gören şaşıyordu. EL'de franky ile bi başladı sonra milleti dünya kupası finali izler gibi marineford izlerken gördük :bilmem:

normal vatandaşın işine yarar bi şey icat etmemişler varsa yoksa dövüşmeye hep

İlk görseldeki köpek balığı, seinen bir seriden fırlamış gibi.
Sonrasındaysa, bizim tayfa ile karşılaşan herkes gibi çocuksu ve şapşal bir hale bürünüyor.
Yukarıdan emir gelmiş robot köpek balığına. Karşındakiler hasır şapka tayfası, korkunç olma demişler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık