Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro olmasa bu tayfa yok olur giderdi. Adam her zaman tayfa'nın kıçını kurtarıyor. Bu bölümde resmen çocuk bakıcılığı yapmış adam. Ve evet arkadaşlar... iki Yonko saldırısının önüne geçen... ve tüm kemikleri kırılmış halde Kaido'ya, Luffy için ölümüne dalan Zoro korkuyor. Kskskssk

Nika abisi gelince... Luffy denyosunun totosu kalkmış... çabuk unutmuş ne hallere düştüğünü...:ehe:
Yolunu bulamayan Zoro Tayfaya yön veriyor vay be :hhh: Oda ne trollüyor milleti.

her yorumda nika görmekten sıkıldım ben nerde ben nikayım diye geziyor bu luffy maymunluk yapıp çizgi filme çevirdiğinde söyleninde alakasız bölümdede yazmayın arkadaş yaw

Zoro olmasa bu tayfa yok olur giderdi. Adam her zaman tayfa'nın kıçını kurtarıyor. Bu bölümde resmen çocuk bakıcılığı yapmış adam. Ve evet arkadaşlar... iki Yonko saldırısının önüne geçen... ve tüm kemikleri kırılmış halde Kaido'ya, Luffy için ölümüne dalan Zoro korkuyor. Kskskssk

Nika abisi gelince... Luffy denyosunun totosu kalkmış... çabuk unutmuş ne hallere düştüğünü...:ehe:
Ben de Tanrı olsam benim de totom kalkardı abi adam ölmüyor, ölse geri geliyor, hadi kalbim dım tıs tıs deyince E. Oda tarafından kundak bebeği gibi sarılıp sarmalanıyor, manga aleminde böyle ballı karakter yok, Sabo yerine Nika olsa adaya bişey olmaz, Uranüs düşer, Gorusei ve İm seppuku yapardı herhalde :)

Bonney bence, Oda'nın kendisi tarafından da küçümseniyor. Bu ödülü hak etmedi. En az iki katını hak ediyor. Koskoca tayfayı kandırabiliyor.

Ben de Tanrı olsam benim de totom kalkardı abi adam ölmüyor, ölse geri geliyor, hadi kalbim dım tıs tıs deyince E. Oda tarafından kundak bebeği gibi sarılıp sarmalanıyor, manga aleminde böyle ballı karakter yok, Sabo yerine Nika olsa adaya bişey olmaz, Uranüs düşer, Gorusei ve İm seppuku yapardı herhalde :)
Adam tanrı olduğunu bilmiyor ki. Keza ona tanrı diyenler onun müridleri. :D

Tam da, Benn Beckman ne güzel fikir alışverişi yapıyor Shanks'la, Zoro'nun böyle sahneleri çok az, diye şikayet ettiğim dönemde, ilaç gibi geldi bu bölüm. Zoro'nun, Luffy'ye bu şekilde daha fazla destek olduğu sahne görmemiz lazım. Aynı fikirde ya da farklı fikirde olabilirler, orası önemli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık