Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro: that’s their home territory you idiot!! You want to pick a fight with the Marine Headquarter?!
Luffy: I will!! Don’t tell me you’re scared, Zoro!!
Zoro: I’m saying that’s not going to help!! Calm yourself!!

Adam tayfanın yüz akı resmen. Kız kayıp gidip hükümetin merkezini basalım diyor Luffy :oleyo2:

Reis de ne diyor, bir işe yaramaz çok alfa olmuş Zoro bu bölüm :a:
Luffy alayına isyan lan demiş.

Zoro Denizcilerle mi savaşacaksın demiş.

Luffy yaparım demiş. Korktuğunu söyleme bana demiş.

Zoro bırakmış patır patır. Zoro da rahatı için Shichi olurmuş bunu gördük.:D

Luffy alayına isyan lan demiş.

Zoro Denizcilerle mi savaşacaksın demiş.

Luffy yaparım demiş. Korktuğunu söyleme bana demiş.

Zoro bırakmış patır patır. Zoro da rahatı için Shichi olurmuş bunu gördük.:D
Luffy değil Nika.

Luffy'nin bu olaya bakışını Zoro söylemiş zaten xD Alt metni oku biraz.

''
Luffy! Did you forget what you said about Ace?!
(Luffy: Ace has his own adventure to go through) ''

Tabi Zoro nereden bilsin oyuncu değişikliği yaşandığını.

Zoro: that’s their home territory you idiot!! You want to pick a fight with the Marine Headquarter?!
Luffy: I will!! Don’t tell me you’re scared, Zoro!!
Zoro: I’m saying that’s not going to help!! Calm yourself!!

Adam tayfanın yüz akı resmen. Kız kayıp gidip hükümetin merkezini basalım diyor Luffy :oleyo2:

Reis de ne diyor, bir işe yaramaz çok alfa olmuş Zoro bu bölüm :a:
Vivi çok güçlü kız demeyecekti. Orada bir patladı işte. Vivi kim ki başının çaresine bakacak tek başına. O bahaneyi ortaya sunmayacaktı. :ehe:

Sabo'yu bile gördük bu bölüm. Adamın üzerine atom bombası attılar. :D

arkadaşlar büyük sorun şu saldırı imununmu yoksa vegapunk teknolojisi gibi bombalama gibimi çünkü imu gibi birinin saboda meyve olduğunu bilmeyecek olmasının imkanı yok diyelim bilmiyor sizce meyve gücü falanmıda sabo ölmesin bence farklı bi olay bu

Luffy değil Nika.

Luffy'nin bu olaya bakışını Zoro söylemiş zaten xD Alt metni oku biraz.
Luffy öyle dedi ama Ace İD'e düşünce gitti peşine düştü Denizcilerle savaştı. Aynı muhabbet. Vivi için de gider. Ace bu benim maceram karışma geri git diyordu. Luffy ben anlamam kardeşimsin ölsem de dönmem diyordu.:D

Vivi çok güçlü kız demeyecekti. Orada bir patladı işte. Vivi kim ki başının çaresine bakacak tek başına. O bahaneyi ortaya sunmayacaktı. :ehe:

Sabo'yu bile gördük bu bölüm. Adamın üzerine atom bombası attılar. :D
Vivi orada diye bir şey yok ki anlamadığın şey o.

Vivi, kutsal ejderlerin mekanında denmiyor kayıp deniyor, Zoro da oraya gitmek fayda etmez diyor. Boş hikaye anlatıyorsunuz şuan gerçi tayfayı kimin yönettiğini gördüğümüz güzel bir bölüm olmuş orası ayrı :ehe:

Luffy öyle dedi ama Ace İD'e düşünce gitti peşine düştü Denizcilerle savaştı. Aynı muhabbet. Vivi için de gider. Ace bu benim maceram karışma geri git diyordu. Luffy ben anlamam kardeşimsin ölsem de dönmem diyordu.:D
Vivi nerede ? Peki

arkadaşlar büyük sorun şu saldırı imununmu yoksa vegapunk teknolojisi gibi bombalama gibimi çünkü imu gibi birinin saboda meyve olduğunu bilmeyecek olmasının imkanı yok diyelim bilmiyor sizce meyve gücü falanmıda sabo ölmesin bence farklı bi olay bu
Vegapunk'ın bir alakası yoktur bunla. Çok yüksek ihtimalle antik silah Uranüs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık