Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer ki sırf Sabo,Lulucia'da olduğu için ada yok edildiyse bu durum Sabo'ya artı yazar.
Sabo,hükümet tarafından ne kadar tehlikeli olarak görülüyor ki hükümet sırf Sabo için bir adayı yok etti?

Vay be!!!Sabo'nun yeni ödülü beklentilerimizin üstünde çıkacak gibi.

Diyelim ki Lulucia'nın yok edilmesinde Sabo'nun orada olmasının bir ilgisi yok, o zaman Lulucia da ne oldu da Im,burayı yok etme kararı aldı?Çok büyük birşey olmalı ki Im Luffy,Kaido,Law ve Kid'in bulunduğu Wano'yu değilde burayı yok etmeyi daha önemli olarak gördü?
Kırmızı poneglif olmasın 🤔 😱
Eğer poneglifi yok ederse ne Luffy ne Nika ne Robin'in kitabe okuyabilmesinin bir önemi kalır. Poneglif gidince tayfanin tek şansı İm' e söyletmek olur.
Ada yok olursa herhalde poneglifte yok olur ? Mu?

Kırmızı poneglif olmasın 🤔 😱
Eğer poneglifi yok ederse ne Luffy ne Nika ne Robin'in kitabe okuyabilmesinin bir önemi kalır. Poneglif gidince tayfanin tek şansı İm' e söyletmek olur.
Ada yok olursa herhalde poneglifte yok olur ? Mu?
Tamam da Wano'da da vardı kitabe.Hem de üstüne üstlük Luffy,Kaido,Law,Kid,Zoro gibi çok güçlü korsanların toplandığı bir adaydı.

Yani Lulucia yerine Wano'nun yok edilmesi daha mantıklı bir seçenek değil mi?

Hem kitabeden hem de çok güçlü korsanlardan kurtulmak varken neden tek bir kitabenin bulunduğu ada yok edilsin ki?

Tamam da Wano'da da vardı kitabe.Hem de üstüne üstlük Luffy,Kaido,Law,Kid,Zoro gibi çok güçlü korsanların toplandığı bir adaydı.

Yani Lulucia yerine Wano'nun yok edilmesi daha mantıklı bir seçenek değil mi?

Hem kitabeden hem de çok güçlü korsanlardan kurtulmak varken neden tek bir kitabenin bulunduğu ada yok edilsin ki?
4 kırmızı poneglif gerekli diye biliyorum. Yani 4 taneden 1' i yok olsun im için yeterli.
Wano'yu Plüton için yok etmemiş olabilir. Antik silahlara ihtiyacı olabilir.
İm karakter olarak kendini Enel misali tanrı yerine koyduysa ya da OP evreninde cidden tanrıysa o zaman korsanları tehdit olarak görmüyor olabilir.
Yine de ben qcaba dedim illa poneglif değildir sebebi. Kimbilir niye.?
Gerci sadece Sabo içinde olabilir neticede Vivi'nin babası krallar arasındaydı ve onu ortadan kaldırmarı diğer kralları rahatsız edebilirdi. Diğer krallar kendilerini tehdit altında hissedebilirdi. Sabo'dan kurtulmak için de adayı yok etmek kestirme olmuş olmalı.
Ya da bir ihtimal daha var. Ben Sabo ve Vivi'nin birlikte kaçtığını düşünüyorum aslinda Im'in asıl hedefi Vivi. Hatırlarsanız Vivi'nin posterine kılıç mi bıçak mi ne saplıyordu.
Vivi'den kurtulmak icin olabilir . Sıradaki Alabasta hükümdarı o ve bazı bilgilere ulaşmış olabilir dünya hükmeti toplantısı sırasında.
Bakalim sebep ne çıkacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık