Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuan dünyanın en güçlüsü kim belli değil. Belki bu bölüm şu kişi dünyanın en güçlüsü diye bir ünvan görebiliriz. Böylece çoğu tartışma biter. Mesela shanks için dünyanın en güçlü adamı derse, shanks > mihawk sonucuna varırız. Veya demek ki mihawk erkek değil okama deriz :ğ
Crocodile dünaynın en güçlü kadını çıkarsa ne ters köşe olur.Dünyanın en güçlü adamı ünvanı el değişçekse serideki ünvan sistemine bakarsak kesinlikle Blackbeard almalı.

Usta @Integrale gel anlat ne var ne yok... Bu redona falan mahkum etme bizi...
Çok isterdim ama Japonya'da telif hakları cart curt o kadar sıkı kanunlarla korunuyor ki korsan manga okuma sitelerine bile VPN açmadan giremiyorum :D Bizim Türkiye'de cuma günü okuduğumuz bölümün yayınlandığı Jump dergisi burada 2 gün sonra yani pazar günü raflarda yerini alıyor.

Redon'un nereden bilgi sızdırdığına dair fikrim yok :p

Çok isterdim ama Japonya'da telif hakları cart curt o kadar sıkı kanunlarla korunuyor ki korsan manga okuma sitelerine bile VPN açmadan giremiyorum :D Bizim Türkiye'de cuma günü okuduğumuz bölümün yayınlandığı Jump dergisi burada 2 gün sonra yani pazar günü raflarda yerini alıyor.

Redon'un nereden bilgi sızdırdığına dair fikrim yok :p
Foruma; pazartesi ya da salı günleri, Japonya'da yaşayan tanıdığı vasıtasıyla bölümü okuyabildiğini söyleyen bir adam yazıp duruyordu. Komik. :(

Şuan dünyanın en güçlüsü kim belli değil. Belki bu bölüm şu kişi dünyanın en güçlüsü diye bir ünvan görebiliriz. Böylece çoğu tartışma biter. Mesela shanks için dünyanın en güçlü adamı derse, shanks > mihawk sonucuna varırız. Veya demek ki mihawk erkek değil okama deriz :D

Şuan dünyanın en güçlüsü kim?

Teach,
Ray,
Shanks,
Mihawk,
Akainu,
Garp,
Sengoku,
Dragon

Bunlardan birisi muhtemelen. Birisi anket konusu açsa iyi olur. İddiaya gireriz. Kaybeden diğerinin tükürüğünü yalasın.
En güçlüyü yenen en güçlüdür.;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık