Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun anaforu kesmesi iyiydi.

Her şeye rağmen Chopper'ın şapkayı taktıktan sonra rüzgardan devrilip uçması muazzamdı. One Piece'te bu tür komedi unsurları yakışıyor kanımca.

Nami'nin yüz ifadesinden, Luffy'nin hayalinin ya çok çocuksu ya da çocuklarla alakalı olduğu izlenimi edindim. Dünya işleriyle alakalı bir hayal olduğunu sanmıyorum.

Normalde Nami, Luffy ile iletişim kurarken buna benzer bir yüz ifadesi takınmaz, genelde buna benzer bir ifade takınır.
Çok saçma ve çocuksu bir hayal olsaydı öyle bir yüz ifadesi takınmazdı bence. Luffy'nin ne kadar düşünceli ve gerçekten iyi birisi olduğunu en iyi bilenlerden birisi Nami hayali de öyle bir şey bence.

Nikanın bir yerde beklediği hiç geçmiyor, aksine hükümetten kaçtığı geçiyor. Başka kimsenin bu meyveyi yemediği de geçmiyor. İnkar için tutarlı gerekçeler değil bunlar. :)
Uygun görmediği insanlardan kaçıyormuş. Aynı kapıya çıkıyor. Demek ki istediği gibi kullanıcıyı değiştiremiyor, kullanıcının kişiliği önemli. Yediği geçiyorsa söyle bilelim.

Uygun görmediği insanlardan kaçıyormuş. Aynı kapıya çıkıyor. Demek ki istediği gibi kullanıcıyı değiştiremiyor, kullanıcının kişiliği önemli. Yediği geçiyorsa söyle bilelim.
Meyve WGnin eline geçmişken Shanks asla yapmayacakları bir şey yapıp içinde hazine olmayan ve WGye ait bir gemiye saldırıyor. Yani olay istediği kişiye kendini yedirme yedirmeme değil. Meyve bildiğin kaderi değiştiriyor ve gerçek anlamda WGden kaçıyor. :)

Robin, gazetede Luffy'nin bilmek isteyeceği bir bilgi olduğunu söyledi, Luffy duymak istemedi. Ne acaba? Ya da sonrasında bölüm içinde söylendi de ben mi kaçırdım? Merak ettim...

Bu bombardıman hareket edebilen gökyüzü adalarında bulunan Vegapunk icatlarından biri ile yapılmış olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık