Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm güzeldi, keyifliydi. Sabo ölmez kesin gözüyle bakıyorum ona. Kralım önce 2 amirali ekarde etmiş olacak şimdi de Uranüs'ü. Sakazuki'yi de indirecek ileride.

Uranüs diyorum çünkü İm yok ediyor adayı ama emir verdiğini düşünüyorum. İm kendi halinde durmasına rağmen adanın üstünde bir şeyler gözüktüğü söylendi. Hani en fazla ateşliyordur İm. Bu sayede tanrı vadisine de aynı şeyin olduğu, Uranüs tarafından yok edildiği düşünülebilir. Muhtemelen ışık söndürme işinde de Vivi ve bu ada konuşuldu Gorosei ile. Hatta belki Vivi hiç yoktur. (G)Oda ters köşesi çıkabilir.

Zoro'nun yaptığını hala doğru buluyorum. Korkaklık diyenler oraya giderlerse hükümeti indirir bizimkiler, seriye turp sıkmayın:hıh::hıh:

Bonney en son Mary Joise'daydı. Olan bitenin aslını onun sayesinde öğreniriz diye düşünüyorum, Vivi hakkında da bilgisi vardır.

Bölüm güzeldi, keyifliydi. Sabo ölmez kesin gözüyle bakıyorum ona. Kralım önce 2 amirali ekarde etmiş olacak şimdi de Uranüs'ü. Sakazuki'yi de indirecek ileride.

Uranüs diyorum çünkü İm yok ediyor adayı ama emir verdiğini düşünüyorum. İm kendi halinde durmasına rağmen adanın üstünde bir şeyler gözüktüğü söylendi. Hani en fazla ateşliyordur İm. Bu sayede tanrı vadisine de aynı şeyin olduğu, Uranüs tarafından yok edildiği düşünülebilir. Muhtemelen ışık söndürme işinde de Vivi ve bu ada konuşuldu Gorosei ile. Hatta belki Vivi hiç yoktur. (G)Oda ters köşesi çıkabilir.

Zoro'nun yaptığını hala doğru buluyorum. Korkaklık diyenler oraya giderlerse hükümeti indirir bizimkiler, seriye turp sıkmayın:hıh::hıh:

Bonney en son Mary Joise'daydı. Olan bitenin aslını onun sayesinde öğreniriz diye düşünüyorum, Vivi hakkında da bilgisi vardır.
tanrı vadisini im yok ettiyse neden etti acaba

Şimdi Gorosei’nin üstünde de birinin olduğunu denizciler de öğrenmiş oldu bu vesile ile. Sakazuki nasıl bir tavır takınacak merak konusu.
Muhtemelen bilgi sızmasını engellerler. Bilgi sızmasın diye isterlerse o 3-5 denizciyi de öldürürler.
He Sakazuki için zaten ne değişecek? Goroseiye, kutsallara yaptığı kızıl köpekliği birine daha yapıyor olmuş olacak.

herkes gibi kadim beşli ve kutsal ejderlere karşı savaştığını düşünüyor olabilir. imi görmeden önce bizde bu görüşteydik. im gibi wgnin başında özel bir karakter göreceğimizi falan pek beklemiyorduk. devrim fikrine kapılması için dünya hükümetinin yaptığı zorbalıklar yeterli sebep bence. ırkçılık, kölelik, istediğini suçlu ilan edip ortadan kaldırma, rant uğruna ülkeleri mahvetme (flevance) gibi bir çok neden var zaten. adam şahıslardan ziyade bunların temelinde yatan organizasyonu hedef alıyor.

sabo fbsinde de görüyoruz zaten saboyu kurtarırken istenmeyenlerin yok edildiği bu dünya da falan diye konuşuyor.
Dragon gibi bir karakterden wg’nin iç yüzünü bilmesini beklemek çok abes olmaz bence. Gerçi bilip bilmediği kesin değil henüz bir de Sabo’nun denizciler de duysun diye sinyali gizlemediğini düşünürsek sahne daha da anlam kazanıyor.

Son düzenleme:
tanrı vadisini im yok ettiyse neden etti acaba
Bana havada kalır gibi geliyor. Savaş oldu Rocks yenildi ama tam anlamıyla yok etmek için yapmıştır falan filan. Zaten retcon gibi gelmiyor mu şu olay size? Başka örneğini görmedik ve Lulusia'yı yok ettiği gibi isyan eden diğer 7 adayı da yok etmezse onu da sırf Sabo için yapmış olacak.

Zaten Sabo’nun Im’den bahsettiği yerde denizcilere giden sinyali kesiyorlarmış dikkat etmemişim. @Silver sağ olsun söyledi.
Sabo devrimcilere ya da haberi yayabilecek herhangi birine söyledikten sonra çok bir şey değişmemesi lazım aslında ama Oda bu ara bu tür işlerde çok bocalıyor.
Devrimciler bildikten sonra denizciler bilse ne bilmese ne? Yani bu durum wg için neyi değiştirecek? Detaylı açıklarsa biraz toparlayabilir ama şimdiki eğretiliğin cevabı yok yine.

Vivi olayı ise rezalet. Olabilecek en kötü halini duydular resmen kızın, bir şey olmaz ya halleder halleder denilip geçiştirildi. Örnek olarak da Ace verildi dalga geçer gibi. Kaidonun idam etmek üzere olduğu Momonun hali Vividen daha iç açıcıydı. Yazık etti, hiç duyurmasaydı daha iyiydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık