Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin için patlamalık anlar geliyor :D
Hahahah ne patlaması olum dediğin şeyin farkında mısın? Ben bir avatar yapar geçerim. Pek çok kişiye de avatar yaptırırım. Fakat forum Croc olayı sonrası şöyle bir şey olur...

Tartıştığımız çoğu konu bağlantılı, bu sefer ben haklı çıkarım eşitlik mevzularinda... ;)

Sen yine yazıyorsun bir şeyler ama sadece kendi işine gelen yerleri alıyorsun. :D

Hahahah ne patlaması olum dediğin şeyin farkında mısın? Ben bir avatar yapar geçerim. Pek çok kişiye de avatar yaptırırım. Fakat forum Croc olayı sonrası şöyle bir şey olur...

Tartıştığımız çoğu konu bağlantılı, bu sefer ben haklı çıkarım eşitlik mevzularinda... ;)

Sen yine yazıyorsun bir şeyler ama sadece kendi işine gelen yerleri alıyorsun. :D
Bi avatar yapar geçerim ne? senle aramızdaki bahsin şartlarını bi oku.

Bölüm güzel.
Rayleigh'in nasıl bir kral olduğu ortaya çıkmış. Prime hali amiral falan, geçiniz.
Luna ateşinden zırh mı dövmüş ne yapmış manyak, hükümetin en büyük kozu Vegapunk. Devrimcilerin onu kaçırması lazım.
Teach yonko ekibiyle topuklayınca elinde Coby kalmış, umarım zihin tekniği uygulanır ve ekibine katar. Coby'nin düşman olması güzel olur.

Teach muhtemelen şöyle demiştir.

Hadi beyler alacağımızı aldık gidiyoruz, burada bir işimiz kalmadı.

Aldığı şey peluş Coby. Verdiği şey de 2 tane komutan. :D Kaçması da cabası. Bu adam neden durmadan kaçıyor?
Adam süperligdeki yerli topçular gibi. Emekli olana kadar genç yetenek. Hiçbir zaman hazır değil.
Mihawk'a da yine artı yazmış bölüm... daha ne kadar yükseleceksin be adam dur artık... ksksksks
Mihawk reisin övgülerimize ihtiyacı yok. O yüzden Zoro'ya yazan artılardan bahset. King'in çakmaları bile güç dengesi haritasında Rusya kadar yer kaplıyor. Reis orijinaline tek attı :a:
Zaten rüzgar esse Mihawk'a artı yazar bu saatten sonra. Artıları saymaya ömür yetmez :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 56)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık