Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşün bak olaya bak.

Adam gitmiş en güçlü sağ kol anketinde Kata'ya oy vermiş, Manga yorumlama kaabiliyetini görüyor musun ?

Şimdi de gelip başka şeyler yazıyor, ne yazıyorsun sen ya ha ne yazıyorsun ?

@Alpamis kardeş ne yazıyorsun sen :hhh:
Olaylar beni çok da bağlamıyor.:D Ben ekmeğimin peşindeyim. Luffy'e dokundurtmam.:D Katakuri reyiz>>Dof.

Rayleigh Teach Mihawk çok da onemli değil.:D

Feat'e de saçmalık demezsin yav. Bilim denilen saçmalığı kenara bırakın, elimde Allah'ın yazdıkları var der gibi oldu bu. :d

Olaylar mantık çerçevesinde gelişmediği sürece ben patladığımı kabul etmem, kimseyle de bu konuda hesaplaşmam.
En en en en fazla uçan altılı seviyesi gelmesi gereken Crocodile saçma sapan bir ödül aldı. Burada ben patlamadım, Oda patladı. Benzer şeyler Hancock için de Doflamingo için de geçerli.
Objektif bir şekilde düşünen herhangi birinin de bunu inkâr edeceğini düşünmüyorum.
Patladın kanka spoiler geldiği zamanki video kayıtlarına aç tekrar bak havai fişek gibi birşey göreceksin :D Onu yendi şunla vs attı saçmalıktır demiyorum tek bir sahneye bakıp yorum yapmaktan bahsediyorum.Malesef ki bunu yapanlarla tartışmaya girebilmek için bizde bu saçmalıklara alet olduk oynat Uğurcum gibi sahne yorumlamak metre ölçmek zorunda kaldık. :S Aksi takdirde geçerli argüman (!) ile kazanmış sayıyorlardı kendilerini.
Doflamingo 4 milyar.
Fazla uçma reis düşeceksin ama 2.250 çıksa kimse şaşırmaz.Teach yonko olunca Doffy gibi kızlarla yayılmış resmedilmişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 94)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık