Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059: Albay Koby Olayı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 219 78.8%
  • Orta

Kullanılan: 49 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 10 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senelerdir Momonusuke sama kun chan Oden köylüler uşaklar okutuyor Oda manga Momo Oden Uşaklar hikayesi olmuşdu bölümde Yamoto Coby olmasa iyi bölüm olurdu bunlar gene baltalamış.

Lunarianlara kral haki saldırısından başkası işlemiyor galiba. Hancock'un ya da Rayleigh'in kral hakiyle saldırdığını görmedik, Teach de çizik atamamış, bu durumda lunarianlar açıkça tüm meyve saldırılarına dayanıklı ve hakinin üstünde bir savunmaya mı sahip?
Aramaki haki basmadan odunla tekledi.

Çok iyi bölümdü.Yamatonun fikrini neden değiştirdiğini öğrendik.O da jinbie gibi tayfaya geri gelecektir.

Marco'da artık emekli oldu.Ray gibi takılır denizde.

Teach bazı tayfa üyelerini geride bırakıp hancockun meyvesi için gelmiş.Ana kadrosundan sadece Catarina ve Vasco var.İkiside gerçekten piskopat kötü insanlar.Ayrica Catarina muhtemel Yamato rakibi o da kendini erkek gibi görüyor.

Ray vizyonuyla yaşananları durduruyor ama Teach Kobyi almış.Belkide tam kadro gelseydi Rayin teklifini reddecicekti.

Bence Teach'in Koby'i alma sebebi Cross guilde satmak istemesi.Hem ikili Yonko arasında tanışıklık olur.

Kurouzu yeteneği ile. Şu yani
kendisine çekiyor tuttuğu andan itibaren meyve iptal. Bu kısımları mangaka çizmemiş nedense çok özensiz savaştı bu. Her şey hızlı gelişti. Oklardan nasıl kaçtı peki dersen ya aynı yetenek ile emdi ya da vücuduna sardığı karanlık ile.Tabi benim tahminim...
Yani, örnek çok doğru:good:
Ace bile son saniyede ateşi çakıyor Teach’e
Hancock bunu yapacak zamanı/anı bulamadı demek sçmak demek işte, söylemek istediğim şey buydu :good:

Ben Oda'nın burada bölümü teslim ederken sayfaları kaybettiğini bu yüzden alel acele yeni ara sayfalar çizdiğini düşünüyorum. Arada bizim işte de oluyor benzer şeyler günü kurtarsın diye basit gösteriyoruz. Neyse genel itibariyle dolu bir bölümdü, ne kadar Boa Hancock için güçsüz gibi gözükse de meyvesi çok sağlam. Bir yonkou'yu bile saf dışı edebilecek gücü var. Ödülünün gücünden ziyade meyvesine bağlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık