Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059: Albay Koby Olayı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 219 78.8%
  • Orta

Kullanılan: 49 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 10 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karasakal'dan intikam almaya yönelik bir amaca girebilirdi tabi ama Karasakal dişini geçirebileceği bir rakip değil ve hem de onu biraz yeni nesle(Luffy gibi) bıraktı gibi oldu.
Girdi ki. Sonucunda ağır bir yenilgi almışlardı hatta. İntikam Savaşı yanlış değilsem o savaşın ismi.

Harika içerik, berbat kurgu... Çizimlerde kötü. Hancock'un yakalandığı kısımda sayfa eksiği mi var ne.

Adam sayfalarca bomboş panel çiziyor ama buraları geçiştirivermiş; bu bölümleri çiz işte 3-4 bölüm Oda efendi. Karakter gizleme derdinde adam. Sanki uzun uzun çizip kurguda kısaltmışlar bölümü.

Coby çok iyi bir yere evriliyor, Jr. Garp geliyor. Aslan'ın yetiştirdiği Kuzu.

Marco kendini emekli etmeye çalışıyor. Ray'e bakıp utanması lazım, adam kaç yaşında günü kurtarıyor. Marco'yu bir tayfaya katmamak için çok kasıyorsun E.Oda. Bu arada bölüm konu olarak güzel olsa da savaşlar çok dandik çizilmiş.

Harika içerik, berbat kurgu... Çizimlerde kötü. Hancock'un yakalandığı kısımda sayfa eksiği mi var ne.

Adam sayfalarca bomboş panel çiziyor ama buraları geçiştirivermiş; bu bölümleri çiz işte 3-4 bölüm Oda efendi. Karakter gizleme derdinde adam. Sanki uzun uzun çizip kurguda kısaltmışlar bölümü.

Coby çok iyi bir yere evriliyor, Jr. Garp geliyor. Aslan'ın yetiştirdiği Kuzu.
karasakal blackhole’un içine dalıp birden hancock’un dibinde çıksa falan çok güzel sahne olurmuş şunu çizmek çok mu zor cidden

Girdi ki. Sonucunda ağır bir yenilgi almışlardı hatta. İntikam Savaşı yanlış değilsem o savaşın ismi.
Aynen. Dişini geçirebileceği bir rakip değil derken bunu kast ettim. Bir süre WB filosunu derlemeye çalıştı Karasakalın ipini dürmeye çalıştı başaramadı kenara çekildi.

Bir kurguda geçen her karakter illa seriye dahil olacak sonradan diye bir şey yok. Supernovalar diyelim ki dahil edilmedi sonuna kadar eleştirelim. Ama çoktan işlevi bitmiş tayfanın eski sağ kolunu olaylara dahil etmedi Oda'yı eleştirmek çok haklı gelmedi bana.

Marco, Beyazsakal'a inanan ve onun yeni çağın yüzü olacağını düşünen birisiydi. Ancak Beyazsakal öldü, Beyazsakal'ın varisi(Ace) öldü. Marco'nun kendini adadığı oluşum yok oldu. Oden'in hatırası için Wano'da yardım etti ama o kadar. İdeallerini adadığı oluşum yok olunca benden bu kadar bir ev bir araba moduna girmesi gayet insani. Karasakal'dan intikam almaya yönelik bir amaca girebilirdi tabi ama Karasakal dişini geçirebileceği bir rakip değil ve hem de onu biraz yeni nesle(Luffy gibi) bıraktı gibi oldu. İlla herkes intikam peşinde Guts gibi olacak diye bir kaide yok.
Motivaayonumu kaybettim demiyor ki yaşlıyım diyor. Ben ona takıldım. İşin komik yanı yaşlıyım dediği adamların 2. adamı Marco'dan bile yaşlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık