Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059: Albay Koby Olayı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 219 78.8%
  • Orta

Kullanılan: 49 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 10 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sistem kalkınca Hancock bir şey de yapmadı, adasında oturuyordu. Neyini bu kadar tehlikeli gördüler de böyle ödül verdiler anlaması güç.
Hancock bunun cevabını vermişti.Bizi güçlü olduğumuz için shichibukai yaptıklarını unutmuşlar galiba hatırlatırız gibisinden konuşmuştu.Ödül gücüne verilmiştir ve ada imparatoru olmasına.Dediğinde haklıymış Devon ve Vasco çöp oldu koramiral de mezesi.

Fuji'den ön planda tutuluyordu neredeyse, şimdi amirale 2 3 kişi saldırsa, tüm saldırıları alacak mı? Dikkati dağınık olacak bir ortamda değil ki, zaten Germa ile mücadele ediyor, reiju zehirli biliniyor, judge bilim adamı Germa kostüm kullanıyor. Kim bilir ne sürpriz şeyleri var ellerinde, tüm bunları bilecek seviye de değil mi?
Bu mesajı görmemişim. :a:

Benim gördüğüm şey ağzına ağzına vururken Germa'nın Ceasar gaz atarak ortalığı karıştırıyor. Muhtemelen bu ikisi birbirine vururken Germa ve Ceasar'da sıvışacak :D

Teori vb kasmaya gerek yok, teach harekete geçti dedik kimler neler tahmin etti, gide gide Hancock meyvesine gitmiş. Adam yonkou istese shichiye bir şekilde çökerdi yeri yurdu belli Hancock'un, sırf shichilik kalktı, herkesi göstermek için uydurdu çizdi bir şeyler. Shichiler ile denizciler süper anlaşıyor, en ufak saldırıda yardıma denizciler gelir diye bu Zaman kadar aksiyona geçmedi desen inanmak mümkün değil
Teori kasılır ama kasmaya gerek yok, mantık öldü. Bir şeyler olsun diye oluyor. Yazarken çok negatif hissettim ya, puffy. :d
Reis bir beni dövmediğin kalmış😂 Ben sadece fikir beyan ettim.

Bu mesajı görmemişim. :a:

Benim gördüğüm şey ağzına ağzına vururken Germa'nın Ceasar gaz atarak ortalığı karıştırıyor. Muhtemelen bu ikisi birbirine vururken Germa ve Ceasar'da sıvışacak :D
Sezar bulmuş salakları ağam eğlenir işte :D En son Luffy ile böyle eğlenmiş oksijeni kesip anıra anıra gülmüştü.Kata’nın Lütfü seviyesine düştüğü bölüm olmuştur sevenlerine geçmiş olsun :/ daha da buradan dönmez...

Reis bir beni dövmediğin kalmış😂 Ben sadece fikir beyan ettim.

Sona ekledim ya, çok negatif oldu diye :)) aslında önceden olsa gerçekten üstüne güzel şeyler düşünenler çıkardı ama herkes saldı. Yeni robotlar sırf göstermek için ortaya çıktı, coby gibi sümüklüye kim böyle robotları verip yollar. Maksat bir şekilde tanıtımı olsun. Kusura bakma. :)

Teach beni taş edersin diyerek bırakamıyor kadını. Robot dikkatini dağıtmasa kırmışlardı "testi"sini şimdiye.
Teach'in o kadar kolay saf dışı kalacak bir rakip olmasını ben de çok isterdim ama öyle olmayacak gibi.İnşallah Hancock'la tekrar karşılaşmalarında Teach taş olurda Luffy Teach ile uğraşmak zorunda kalmaz.

Teach'in o kadar kolay saf dışı kalacak bir rakip olmasını ben de çok isterdim ama öyle olmayacak gibi.İnşallah Hancock'la tekrar karşılaşmalarında Teach taş olurda Luffy Teach ile uğraşmak zorunda kalmaz.
Luffyyi yeterince dövmeden madara ettirmez. Luffy dövdükten sonra son savaşta nakama bile derler buna.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık