Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo’nun Kuma dahil ekibin kalanını yolladıktan sonra başını derde sokması da ilginç olmuş. Dragon’un direkt Cobra’yı öldürdüyse onu affetmem demesi hoş olmamış. Elinde büyüyen huyunu suyunu bildiğin çocuğa güvenin bu kadar mı? Boş poz kesmiş.
Dragon da kimseye güvenmeyen bir tip. Garp yüzünden olmuş olabilir.

O kavramın da altı boşaldı biraz ama dediğin gibi farklı bir havası var karakterin.

Şov başlayacak gibi duruyor, bakalım Croc-Mihawk ne yapacak...

Yense bile alacakları ödül 1 tık fazla olurdu hep öyle oldu. Yani yine bu seviyelere çıkmazdı, ben ödül=güç demiyorum ama size göre yaptığın yorum yine hatalı...
Ben de ödül=güç demiyorum ama fikir verir diyorum. Zoro 1,4'lük adam indirmiş. Kaido ile de savaşmış. İcraatine göre 1,5-2 arası olmalıydı. Bu da ikisini aynı ligin adamı yapar. Croco dövüşü çizilene kadar eldeki veri bu. Dövüşünü görürsek ona göre tekrar yorumlarız.

"Sir Crodile'a ödülü kurnazlığı ve logiası yüzünden ödülü verdik."
Logiası suyu görene kadar.
Kurnazlığı da aldığı akıl kadar.
O aldığı yerin 500'ünü zaten koysak Mihawk 4 milyar tek başına :hhh:
Bu paneli görünce Mihawk abisinin sözünden çıkmıyor diye yorumladım...

Ben de ödül=güç demiyorum ama fikir verir diyorum. Zoro 1,4'lük adam indirmiş. Kaido ile de savaşmış. İcraatine göre 1,5-2 arası olmalıydı. Bu da ikisini aynı ligin adamı yapar. Croco dövüşü çizilene kadar eldeki veri bu. Dövüşünü görürsek ona göre tekrar yorumlarız.
Göreceğiz bu gidişle zaten boşa değildir bu durumlar...

Aramaki diyor ki Kaido sayesinde Düşmanlar ve Denizciler buraya gelemiyordu.

Bakıyorsun Mihawk'ın adası yol geçen hanı olmuş. Gelen uğruyor giden uğruyor. En son Mihawk darlanıp bavulunu toplayıp kaçmayı planlıyor.

Sorarsalar Mihawk Yonko dersiniz.:D

Aramaki diyor ki Kaido sayesinde Düşmanlar ve Denizciler buraya gelemiyordu.

Bakıyorsun Mihawk'ın adası yol geçen hanı olmuş. Gelen uğruyor giden uğruyor. En son Mihawk darlanıp bavulunu toplayıp kaçmayı planlıyor.

Sorarsalar Mihawk Yonko dersiniz.:D
Ama kaido adada tek takılmıyo diyiceğimde mihawkın babunları var bu argüman mihawk ve kılıç lobisini zorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık