Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İddia değilse niye peşine ben sizin gibi kıvırmam dedin? Mihawk Zoro vs atmış son anda kıl payı yenmiş ss al filan.
Olum okumuyor musun dediklerimi? O dönem kılıçcılar bile "Mihawk'ın ödülü düşük gelecek. Şu yüzden, şu yüzden şu yüzden" diye sayıkliyordu. O dönem ödüllerin genel olarak düşük geleceği kanısı vardı. İzo 510 M ile geldi şimdi Ace ödülü vardı şimdi. Ace'in 550 M de geziyordu...

Olum okumuyor musun dediklerimi? O dönem kılıçcılar bile "Mihawk'ın ödülü düşük gelecek. Şu yüzden, şu yüzden şu yüzden" diye sayıkliyordu. O dönem ödüllerin genel olarak düşük geleceği kanısı vardı. İzo 510 M ile geldi şimdi Ace ödülü vardı şimdi. Ace'in 550 M de geziyordu...
Mihawk Zoro vs atmış Mihawk kıl payı yenmiş, Mihawk Law'ı yenemezmiş nerede yazıyordu :ehe:

Mihawk Zoro vs atmış Mihawk kıl payı yenmiş, Mihawk Law'ı yenemezmiş nerede yazıyordu :ehe:
Olum 2016 yorumu lan ondan sonra da olsa farketmez. Kaç sene olmuş, bu konularda yanıldığımı zaten söylüyorum. Fakat bazı şeyleri "İddaa" gibi algılayıp yorum yapıyorsunuz. O bir düşünce...

Yani "1 ay şunu bu diye savunacağım" iddaa değil. Düşünmüyorsam düşünüyorum diyemem böyle bir şeye ciddi bir tartışmada.

Yani sizin dedikleriniz de ortada ama işte varda yoksa "Crocodile" diye bana hikâye anlatıyorsun şuan. :S

Olum 2016 yorumu lan ondan sonra da olsa farketmez. Kaç sene olmuş, bu konularda yanıldığımı zaten söylüyorum. Fakat bazı şeyleri "İddaa" gibi algılayıp yorum yapıyorsunuz. O bir düşünce...

Yani "1 ay şunu bu diye savunacağım" iddaa değil. Düşünmüyorsam düşünüyorum diyemem böyle bir şeye ciddi bir tartışmada.

Yani sizin dedikleriniz de ortada ama işte varda yoksa "Crocodile" diye bana hikâye anlatıyorsun şuan. :S
2016 mı ? Benim 2009 yorumlarımı bulup sen böyle demişsin çekiyorlar bu forumda. :D 2016 diye ağlıyor adam ya ben napayım o halde söylesene :hhh:

Olum 2016 yorumu lan o. Kaç sene olmuş, bu konularda yanıldığımı zaten söylüyorum. Fakat bazı şeyleri "İddaa" gibi algılayıp yorum yapıyorsunuz. O bir düşünce...

Ya bir insan mangada hiç olmamış bir şeyi dikte edip sonra da hikaye yazmayın der mi her postun altına :hhh::hhh: Yıllardır yaptığın şey.
Mihawk serinin başından beri yonko Shanks ile anılıyor -> Hikayeye başladın yine :S
Mihawk'ın elinde dünyanın en güçlü kılıcı var -> Yine hayallere daldın. :(

Sen gelmeden önce hiç olmadı öyle arat aratacaksan beni de kendini de yorma :hhh::hhh:
Hahahha bana bahane üretiyorsunn, olum geçmişte bulduğum yoruma da öncesi diyorsun. 2015 de gelmişim ben. Dressrosa sonrası Dof-Croc arasında ki muhabbetleri yazsam buraya komedi kitabı çıkar. Yani neler neler dedin, hem de sadece benimle olan tartışmalarda değil. ;)

Yani ben bu konuda gördüğün gibi haklı çıktım. Yani haksız olup da itiraz etmiş olsan neyse... :D

Yani bu konuda hala olayları değiştirmeye çalışıyorsun. İşi gücü birakıcam senin yorum konunu açıcam en sonunda... :D

Ya bir insan mangada hiç olmamış bir şeyi dikte edip sonra da hikaye yazmayın der mi her postun altına :hhh::hhh: Yıllardır yaptığın şey.
Mihawk serinin başından beri yonko Shanks ile anılıyor -> Hikayeye başladın yine :S
Mihawk'ın elinde dünyanın en güçlü kılıcı var -> Yine hayallere daldın. :(
Bana diyorsun yıllardır aynı şeyi yapıyorsun lan. :D

Hala yaptığınız şey de o şu organizasyon olaylarında bile. :hhh:

Yani Shanks'in o durum ki seviyesi ne olum? Adam için sonradan söylenen şey ne? Ne zaman Yonkou olmuş gibi faktörlere bakmadan yorum yaparsan tabi hikayeye başladın derim. Çünkü bunlar Mangada verilmiş detayları olan şeyler...;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık