Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkiniz arasındaki tartışmada haklı olanı dedim sen nadiren haklı oluyorsun zaten o yüzden seçmek zor değil :p Jack mamur hortumuyla su kullanırsa ki zaten balıkadam antilikten şansı var yorumlar geçerli ne çizeceğine bakar Oda’nın.
Ben en azından yanıldıysam açık yüreklilikle söylüyorum. Senin gibi haksız çıktığımda dahi sıvamıyorum.

Sana kalsa sırf bu arc özelinde
- Dof amiral lvldı
- Jack Croco alıyordu
- King amiral alıyordu.Ateşinden dolayı filo amirali dengi adamla berabere götürebiliyordu dövüşü.
- Jack sağ kol dengiydi
- Queen Kata üstüydü
- Who Cracker lvldı
- Enma p.up değildi

Şunlar haricinde bile kaç tane haksız çıktığın konu var. Bir kere yanılmışım , bunu bilemedik falan dediğini görmedim.

Ben en azından yanıldıysam açık yüreklilikle söylüyorum. Senin gibi haksız çıktığımda dahi sıvamıyorum.

- Dof amiral lvldı
- Jack Croco alıyordu
- King amiral alıyordu.Ateşinden dolayı filo amirali dengi adamla berabere götürebiliyordu dövüşü.
- Jack sağ kol dengiydi
- Queen Kata üstüydü
- Who Cracker lvldı
- Enma p.up değildi

Şunlar haricinde bile kaç tane haksız çıktığın konu var. Bir kere yanılmışım , bunu bilemedik falan dediğini görmedim.
Seni hemen şuan patlatalım mı ?

Sanji vs Kata'yı kim alır ?

- Dof amiral lvldı
- Jack Croco alıyordu
- Jack sağ kol dengiydi
- Queen Kata üstüydü
- Who Cracker lvldı
- Enma p.up değildi

Bunlarda sadece Jack’te yanıldım onu da yanıldığımı söyledim zaten Oda’nın manipulasyonu diye.Diğerlerinde net birşey yok o senin yanılsaman.Who diyorsun mesela yenen adama 1.100 ödül verdiler Cracker’ı da yense farklı ödül vermezlerdi.Ne biliyorsun etmeyeceğini Lucci’den sonra gelen deha demişler uçan altılının en güçlüsü.Ha Peros da edebilir fakat elde somut veri yok.

Bunlarda sadece Jack’te yanıldım onu da yanıldığımı söyledim zaten Oda’nın manipulasyonu diye.Diğerlerinde net birşey yok o senin yanılsaman.Who diyorsun mesela yenen adama 1.100 ödül verdiler Cracker’ı da yense farklı ödül vermezlerdi.Ne biliyorsun etmeyeceğini Lucci’den sonra gelen deha demişler uçan altılının en güçlüsü.Ha Peros da edebilir fakat elde somut veri yok.
Senle bir daha tartışmaya bile girmeye gerek yok o halde. Olanları bile inkar ediyorsun.

Senle bir daha tartışmaya bile girmeye gerek yok o halde. Olanları bile inkar ediyorsun.
Şu olanlar neymiş ya karar mercii kimmiş Oda olmadığına göre bir anlasak onu.Daha düne kadar Dof ömrünü verse Jozu alamaz deniyordu Croco da Jozu’ya ezilmişti.Şimdi ödülleri gördün bunlar Jozu’yu napar anlayabildin mi ? O zaman da sizin için olanı inkar etmekti aksi yorum.O yüzden fazla kibirli olmayın ertesi ay gerçekleriniz şaşabilir bu öyle bir manga.Croco hakkındaki her yorumum ciddi değil benim bazı üyelerle makarasına.Croco vs aile konusuna bile güncel için doğru olanı yazmışım zamanında.

-Dof amiral lvldı
-King amiral alıyordu.Ateşinden dolayı filo amirali dengi adamla berabere götürebiliyordu dövüşü.
-Jack sağ kol dengiydi
-Queen Kata üstüydü
-Who Cracker lvldı
-Enma p.up değildi

Şunlar haricinde bile kaç tane haksız çıktığın konu var. Bir kere yanılmışım ,bunu bilemedik falan dediğini görmedim.
Cracker ve muadillerini abarttın,
Sabo ve Ace konusunda guclerinin hakkını veremedin. Bunları kabul ediyor musun zira Tiksav ve senle az tartışmadık eskiden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık