Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mal adam ya ödüllere bak. Utanmasa Jinbe'ye Zoro'yu bile geçirtecekmiş. 1 m fark nedir?

Mihawk konusunda da patlayan Mihawk fanları değil mi? 3.6 veren, pekâlâ 4.1 verip Shanks'ın önüne de koyabilirdi. Buradan Mihawk>Shanks'ı bırak, Mihawk=Shanks bile çıkmaz. Ödülleri ciddiye alırsanız siz zararlı çıkarsınız.

Croco’ya bir şey diyemiyorum. Bizimkilerin yapmadıkları icraat kalmadı, Zoro, Sanji anca 1 milyar olmuş, Coco ise 2 kusur.
Aga bm Ye saglam vuruslar atip darbe almayan bir karakter jimbe hafife alınacak biri değil adam balık adam diye ırçılık yapamayalım lütfen 😅😅

''Denizci avcısı'' olmak mı yoksa Yonko olmak mı daha büyük ödül?

Yonko'ların hedefi One Piece. Denizcilerle bir işi yok, Karasakal bile Aokiji'yi almış tayfasına hoşgeldin diyor. :)

Mihawk ise ''Denizci Avcısı'' olarak Dragon ile yarışacak halde tehdit olarak, ve sadece 3.5 milyar ödül? Çok az.

Crocodile 1.9 alıp Zoro'ya fark attığı yerde nasıl Zoro > Crocodile diyorlarsa, Mihawk'ın Yonko seviyesi olmadığı kanıtlandı bence. :)
Denizci avladığı için 3 milyar verilmesi de saçma. BB ve Luffy neler neler yaptı, ne zararlar verdiler hükumete.
Zaten spoilera göre geçmişte de bir şeyler yapmış Mihawk.
Ayrıca, ben Croco > Zoro'dan gocunmam. Sonuç olarak Zoro seri sonunda Mihawk'ı geçecek adam. Koymaz yani. Sanji fanları, Mihawk haterları düşünsün.

Köpekse bile, kangaldır Mihawk. Köpeklerin reisi. :ehe:
Element uyduruyor,dediklerinin hiç bir mantığı dayanağı yok.

Kim zorluyor? :)

Croco > Zoro'yu kabul etmeyenler varsa, o zaman Mihawk nasıl Yonko seviyesinde olmuş oluyor. :)

Soru çok basit ve her zaman ki gibi cevap yok.
Arkadaş banane Zoro'dan. Her Mihawk fanını ultra Zoro fanı mı kabul ediyorsun? Zoro'yu severim ama biri bana Croco>Zoro derse de köpürmem. Ben kabul etsem bile sen bahane bulup kabul etmeyeceksin. Çünkü sen Mihawk'tan nefret ediyorsun. Ödülü küçümsemek için sabahtan beri mesai yapıyorsun:hhh:.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 45)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık