Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:hhh:

Gerçekten okudun mu?

''Brannew: “Buggy the Genius Jester”!!
Adding on to what was previously mentioned…and most importantly…is his power that made those two obey him..!! ''

Bak diyor ki Buggy 3 milyar ve Yonko, çünkü Mihawk ve Croco'yu GÜCÜ ile kontrol ediyor diyor.

E şimdi ne oldu ödül ödül dediniz? Mihawk'tan güçlü olsan bile ondan fazla ödüle sahip olamıyorsun, nasıl Luffy Kaido yendi 3 milyar, Buggy Mihawk'tan güçlü diyor, ödülü ondan düşük.

Bu da demek oluyor ki Mihawk'ın önceki ödülü çok yüksek, eskiden beri, bu sebepten ondan güçlü olmak bile hemen ödülünü geçmeye yetmiyor.
Dünya hükümetine+ yazar. 7 tanesini kontrol etmiş bunlarin

:hhh:

Gerçekten okudun mu?

''Brannew: “Buggy the Genius Jester”!!
Adding on to what was previously mentioned…and most importantly…is his power that made those two obey him..!! ''

Bak diyor ki Buggy 3 milyar ve Yonko, çünkü Mihawk ve Croco'yu GÜCÜ ile kontrol ediyor diyor.

E şimdi ne oldu ödül ödül dediniz? Mihawk'tan güçlü olsan bile ondan fazla ödüle sahip olamıyorsun, nasıl Luffy Kaido yendi 3 milyar, Buggy Mihawk'tan güçlü diyor, ödülü ondan düşük.

Bu da demek oluyor ki Mihawk'ın önceki ödülü çok yüksek, eskiden beri, bu sebepten Mihawk'tan güçlü olmak bile hemen ödülünü geçmeye yetmiyor. Zoro'nun King'i yenmesi ve ödülünün halen King'ten düşük olması gibi.
Neden 3'te kaldı öyleyse? Orada yazanı tamamen doğru kabul etseler 4'ü aşması gerekir. Gücüne tanıklık etmedikleri için bu ödülü vermiş olmaları mantıklı. Söylentiyle bir yere kadar. Luffy-Kid ve Law beraber BM + Kaido'yu yendi diye lanse edildi diye biliyorum. Ayrıca Nika'nın ödülünü kısmaları da başka bir açıklama.

Dediğin gibi Mihawk'ın önceki ödülü de çok yüksekse, bu ona nasıl eksi yazıyor anlamıyorum. 3.6 milyar ödül, Yonkou ödülüdür. Şu an en zorlama bir yorumla amiral falan eder denebilir.

Neden 3'te kaldı öyleyse? Orada yazanı tamamen doğru kabul etseler 4'ü aşması gerekir. Gücüne tanıklık etmedikleri için bu ödülü vermiş olmaları mantıklı. Söylentiyle bir yere kadar. Luffy-Kid ve Law beraber BM + Kaido'yu yendi diye lanse edildi diye biliyorum. Ayrıca Nika'nın ödülünü kısmaları da başka bir açıklama.

Dediğin gibi Mihawk'ın önceki ödülü de çok yüksekse, bu ona nasıl eksi yazıyor anlamıyorum. 3.6 milyar ödül, Yonkou ödülüdür. Şu an en zorlama bir yorumla amiral falan eder denebilir.
Neden kalmasın? Buggy 15 milyondan başlıyor, Croco ise Mihawk önceden beri denizci avcısı diyor, demek ki Mihawk'ın eskiden beri büyük bir ödülü varmış 1 milyara yakın, üstü veya altı, olmasa bile mutlaka daha büyük bir ödüldür Buggy'nin 15'ine kıyasla.

Zoro, King'den güçlü mü? Evet, ödülü ondan düşük mü? Evet.
Buggy, Mihawk'tan güçlü diyor, 3 milyar veriyor, Mihawk'tan düşük. Aynı mantık.

Hangi konuda patlamışım? En son Marineford'da çaylak luffy'den abdest sulu tokat yiyordu, aksini parmaklayacak bir sahne görmedik henüz.
Orada bile yanlış yorumladığınızı söylemiştim durumu ama yine hikaye yazdınız. Yahu Croc konusunda ne kadar kötü yorumun var gördüğüm, hala nerede patlamışız diyorsun. :D
Kimlere kimlere yediriyordun, hala ''MF Luffy'' diyorsun bir şey dememe gerek bile kalmıyor şu yorum sonrası bile. O kadar dedik Luffy'i anca 5. seviyeye atmışlar, Croc 6. seviye suçlusu boşa değil. Sengoku o beklentiye boşa girmez diye ama siz yine işinize gelen yeri alıp yazdınız...

Şimdi de ''Sahne görmedik'' diyorsun. :S
Zamanı gelince de sahneyi görüp ne yazacaksın merak ediyorum... :D
Görmeye gerek bile kalmadı ama sen böyle mutlu oluyorsan ol. :S

Neden kalmasın? Buggy 15 milyondan başlıyor, Croco ise Mihawk önceden beri denizci avcısı diyor, demek ki Mihawk'ın eskiden beri büyük bir ödülü varmış 1 milyara yakın, üstü veya altı, olmasa bile mutlaka daha büyük bir ödüldür Buggy'nin 15'ine kıyasla.

Zoro, King'den güçlü mü? Evet, ödülü ondan düşük mü? Evet.
Buggy, Mihawk'tan güçlü diyor, 3 milyar veriyor, Mihawk'tan düşük. Aynı mantık.
Tayfanın ödülleri Luffy'ye paralel gitti işin aslı. Resmen yendikleri adamların ödüllerinin 3'te 2'sine çıkardılar. Luffy 4.5 'tan 3'e. Zoro 1.5'tan 1 küsüre gibi. 1 milyar üstü zaten YC1 denilebilecek bir seviyedir aslında. Gücü de hiç yansıtmıyor diyemeyiz. Anlatabildim mi? 1 milyarlık birine sağ kol etmez diyemezsin.

surpass with swordsmanship ama shanks haki azmanı mihawk'ta o kadar olmayabilir..
Kılıççılıkta haki önemli. Shanks meyve yemişse öne geçebilir. Roger vb de kılıç kullanıyor ama gidip en güçlü kılıççıyla yarışa girmemiştir belki. Ya da önceki unvan ondadır zaten. Shanks ne varsa kullanmıştır Mihawk için.

İşin gırgırı bir tarafa, Crocodile'ın yeni ödülü hiç azımsanacak tutarda değil yalnız. Kaido ve Linlin'in sağkollarından fazla, Beckmen'i geçmemiştir ama muhtemelen. Shiryu ne civardadır hiç kestiremiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık