Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Sir Crocodile Saldırıya geçmen lazım kardeş, savunmayı bırak. Sağ kol lobisini yok edebilirsin tek başına.
Kendi kendilerini patlatıyorlar zaten yav neyini saldırıya geçeceğim? Pekoms Crocodile'ı yener diyenler aramızda dolanıyor, bunlara yazmaya gerek var mı sence? :hhh:
Yani Croc konularına baksan forumun %99'nun bomba gibi patladığını görürsün kime yazacağımı şaşırdım. @Millennium Wizard ile uğraşayım diyorum adamın hali harap oldu Dof yüzünden bulaşmıyorum o yüzden çok fazla. Kötü yorum yapanların yorumlarını toplasam 200 sayfalık konu olur. :D

Kendi kendilerini patlatıyorlar zaten yav neyini saldırıya geçeceğim? Pekoms Crocodile'ı yener diyenler aramızda dolanıyor, bunlara yazmaya gerek var mı sence? :hhh:
Yani Croc konularına baksan forumun %99'nun bomba gibi patladığını görürsün kime yazacağımı şaşırdım. @Millennium Wizard ile uğraşayım diyorum adamın hali harap oldu Dof yüzünden bulaşmıyorum o yüzden çok fazla. Kötü yorum yapanların yorumlarını toplasam 200 sayfalık konu olur. :D
Tam dikkatli okumadım ama Kumca meali şu bence:
Kata'yı kancasına takar Croco. Kumdan kale yapar, bir tepsi donut verir gitsin kalede tıkınsın diye.

Aynı Mihawk'da Yonko'luk da gözüm yok demiş ama adamın bulunduğu organizasyona Yonko'luk sıfatı veriliyor. Bunu nasıl anlamlandırıyorsun?
Buggy'nin Yonko olması, Mihawk'tan güçlü gözüktüğü için olmuş. :hhh: Ödül ödül diyenler patladı, Buggy Mihawk'tan güçlü diyorlar ama ödülü Mihawk'tan düşük.

Elbet bizim de çiçeklerimiz açacak Erkan abi. @Erkan12
Adam gönüllü Yonko komutanı oldu ben bu işte yokum arkadaş diyemedi, sırf Shiryu'ya rakip olabilmek için :hhh:

Haterler:Mihawk yc1 etmez
Haterler::Crorco ve mihawk arasında uvcurum var
Haterler:croco>zoro vista=>mihawk

La bu neyin kavgası bu kadar zor mu bu adamların devler liginde olduğnu kabullenmek hepsi amiral veya ona yaknı ayarda canavar belki üstü olan da vardır.

Kisaca formun şuanki özeti :Kara gözüm kara sözüm kabullenemem bu benim özüm:artiz:

Mantıklı açıklama olursa ben OP için patlamaya hazırım sorun görmem.

Olay içinde düşüncem şu şekilde tayfa kurmamışlar yapısal olarak daha farklılar. Örgüt gibi koalisyon gibi.

Ayrıca ben Buggy'nin altında olmasını saçma bulurum Croco ile ortaklık gayet makul Mihawk için.

Tayfaya girmemiş ortak olmuş bunu görmek gerekli.

Hee tekrar edeyim sonra amma r yaptın denmesin Mihawk'ın ödülü Luffy'nin icraatları ele alındığında fazla yüksek. Croco ayarında olması gerekliydi yahut 2.5m. Veya Luffy'nin 4m olması gerekliydi.
Siz kafanızda Mihawkın güçlü bir karakter olduğunu kabullenemediğiniz için ödül düşük geliyor işte hacım. Karasakalın icraatları ele alındığında croco 1.9 milyar eder mi? Bunda bir sıkıntı görmüyorsunuz hatta yetmiyor mihawkda orda olmalı diyorsunuz. Croconun ödülü de Mihawkın ödülü de gayet makul. Mihawk taş gibi karakter, croco da muhtemelen seriye tekrar kazandırılmak istenmiş bu ödülle birlikte güç artışı da alarak gelecektir o da taş gibi karakter. Bu icraat olayını açıp kidd&law neden 3 milyar alıyor diyen bir Allah kulu görmedim forumda. 3 milyarlık icraat yonko indirmekse Mihawk kendisi zaten yonko gücünde bir adam. Shankstan daha güçsüzdür belki yada eşittir bilemiyorum ama yonko gücünde. Yonko indirene 3 milyar veriliyosa yonko gücündeki adamda 3.6 milyarı alsın. Bütün "en iyi kılıç ustası" geçmişinden bağımsız sırf gücünden dolayı alır bu ödülü ama işte siz bu gücü kabul etmediğiniz için hiçbir zaman mantıklı bulamayacaksınız.

"siz bu gücü kabul etmediğiniz için hiçbir zaman mantıklı bulamayacaksınız. " başa dönmüşüz :)

Mihawk'ı bu ödülden vurmak da ne bileyim. Tüm övgüler Buggy'ye gidiyor, kendisi astı görülüyor. 3.6 milyar ödülü var. Bu açık ve net Yonkou gücünde olduğunun göstergesidir. Shanks'tan az olmaması imkansız zaten. Mihawk, Shanks'tan güçlüdür demiyorum. Onu ispata çalıştığım sanılmasın. Ama 6 yıllık Yonkou + tayfası ve icraatleri ile bu ödül farkı olması gerekendir zaten. 3 verip Buggy'den aşağı da koyabilirdi ödülde. 600 milyon daha eklemiş, boşuna değil. Lider Mihawk kabul edilse 4'ü görürdü.

Son düzenleme:
Mihawk'ı bu ödülden vurmak da ne bileyim. Tüm övgüler Buggy'ye gidiyor, kendisi astı görülüyor. 3.6 milyar ödülü var. Bu açık ve net Yonkou gücünde olduğunun göstergesidir. Shanks'tan az olmaması imkansız zaten. Mihawk, Shanks'tan güçlüdür demek hiç ama 6 yıllık Yonkou + tayfası ve icraatleri ile bu ödül farkı olması gerekendir zaten. 3 verip Buggy'den aşağı da koyabilirdi ödülde. 600 milyon daha eklemiş, boşuna değil. Lider Mihawk kabul edilse 4'ü görürdü.
:hhh:

Gerçekten okudun mu?

''Brannew: “Buggy the Genius Jester”!!
Adding on to what was previously mentioned…and most importantly…is his power that made those two obey him..!! ''

Bak diyor ki Buggy 3 milyar ve Yonko, çünkü Mihawk ve Croco'yu GÜCÜ ile kontrol ediyor diyor.

E şimdi ne oldu ödül ödül dediniz? Mihawk'tan güçlü olsan bile ondan fazla ödüle sahip olamıyorsun, nasıl Luffy Kaido yendi 3 milyar, Buggy Mihawk'tan güçlü diyor, ödülü ondan düşük.

Bu da demek oluyor ki Mihawk'ın önceki ödülü çok yüksek, eskiden beri, bu sebepten Mihawk'tan güçlü olmak bile hemen ödülünü geçmeye yetmiyor. Zoro'nun King'i yenmesi ve ödülünün halen King'ten düşük olması gibi.

Yonko olmakla ilgilenmiyor. (Yonko olamaz: Paaaaat!)
Shanks'ı kılıç ustalığında geçti, en güçlü kılıç ustası. (Shanks kılıç ustası değil. Olsaydı, Mihawk en güçlü olamazdı: Paaaaat!)
Savaş Lordu olmadan önce denizci avladığından bahsedilir. Ayrıca, huzurlu bir yaşam istiyordur. (Amiral korkusundan dolayı Savaş Lordu oldu: Paaaaat!)
Ödülü açıklanırken denizcileri öldürdüğünden bahsedilmez, sadece Shanks'ı aşmasından ve gücünden bahsedilir. (Denizci Avcısı olduğu için ödülü yüksek: Paaaaat!)
Buggy, Shanks'ın da rakibi olarak görülüyordur. Her şeye rağmen, Mihawk'ın ödülü, oluşumun lideri olarak görülen Buggy'den bile yüksektir. (Mihawk'ın olduğu ortamda Buggy lider seçildiğine göre, denizciler Mihawk'ın güçlü olduğunu düşünmüyorlar: Paaaaat!)
Savaş Lord'u değilken bile, unvan hala Mihawk'tadır ve Shanks'ı aştığı söylenir. (Mihawk, kimseyle savaşmadan unvanı almış. Unvanı, sırf lord olduğu için hükumet vermiş. Yoksa o kadar güçlü değil: Paaaaat!)

Vista=Mihawk: Bir tek bu patlamadı. Buna ben de katılıyorum. Vista da istese yonko olur. Sırf döş kıllarının bakımı aksamasın diye olmuyor.
Çerçevelik olmuş muazzam tespitler helal olsun :alkis: :alkis: :alkis:

Buggy'nin Yonko olması, Mihawk'tan güçlü gözüktüğü için olmuş. :hhh: Ödül ödül diyenler patladı, Buggy Mihawk'tan güçlü diyorlar ama ödülü Mihawk'tan düşük.

Adam gönüllü Yonko komutanı oldu ben bu işte yokum arkadaş diyemedi, sırf Shiryu'ya rakip olabilmek için :hhh:
Bir kere mantığın Zoro için ters. Zoro yc1 ile savaşan ve kral hakisini kullanmaya başlayan bir adam. Yc1 bir adam ile savaşmış Zoro, en güçlü kılıç ustası olabilmek için yine mi yc1 seviyesinde bir adamla savaşacak? Nasıl bir mantık bu?..

Siz kafanızda Mihawkın güçlü bir karakter olduğunu kabullenemediğiniz için ödül düşük geliyor işte hacım. Karasakalın icraatları ele alındığında croco 1.9 milyar eder mi? Bunda bir sıkıntı görmüyorsunuz hatta yetmiyor mihawkda orda olmalı diyorsunuz. Croconun ödülü de Mihawkın ödülü de gayet makul. Mihawk taş gibi karakter, croco da muhtemelen seriye tekrar kazandırılmak istenmiş bu ödülle birlikte güç artışı da alarak gelecektir o da taş gibi karakter. Bu icraat olayını açıp kidd&law neden 3 milyar alıyor diyen bir Allah kulu görmedim forumda. 3 milyarlık icraat yonko indirmekse Mihawk kendisi zaten yonko gücünde bir adam. Shankstan daha güçsüzdür belki yada eşittir bilemiyorum ama yonko gücünde. Yonko indirene 3 milyar veriliyosa yonko gücündeki adamda 3.6 milyarı alsın. Bütün "en iyi kılıç ustası" geçmişinden bağımsız sırf gücünden dolayı alır bu ödülü ama işte siz bu gücü kabul etmediğiniz için hiçbir zaman mantıklı bulamayacaksınız.

"siz bu gücü kabul etmediğiniz için hiçbir zaman mantıklı bulamayacaksınız. " başa dönmüşüz :)
Benim yazdıklarımı hiç okumamışsın... Sorun yok yüzlerce yorum giriliyor buraya.

Ben ödüller ilk açıklandığından beri 3 milyar Luffy için az diyorum. Bu aşamada Marshall'ın ödülünün değişip değişmediğini hep sordum. Kid ve Law ne yaptı da Luffy ile eş değer dedim. Çocuk tek başına yonko indirdi hükümetin bu kadar altına sıçtığı meyveye sahip ailesi ortada bu Kid ve Law ile aynı ödülde diye kaç defa yazdım.

Son olarak Zoro'nun hedefi en iyi/güçlü kılıç ustası olmak var ve haliyle Mihawk'ı geçeceği aşikar. Haliyle Mihawk'ın güçlü olması zaruri. Ben hiç bir zaman Mihawk güçsüz demedim. Hatta bana kalırsa Prime Silver ile belki de eşdeğerdir çünkü Roger/Luffy Silver/Zoro hikaye benzeşmesi var. Silver kılıç kullanırken Mihawk bu unvana sahipse malum. (Belki gençliğinde bu unvana sahipti veya Mihawk kendisi bu unvanı elde etti orayı bilmiyoruz.)

Her neyse düşündüğünüz gibi Mihawk'a verilen ödülü eleştirmek onu güçsüz görmek anlamına gelmiyor. Oda değişik şeyler yapıyor hepsi bu kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık