Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aramaki nerden çıktı? Tüycem muhabbeti yapıp savunmuşum ve bu Mihawk içinse onu savunmuşum demek oluyor. Okuma yazma mi bilmiyon anlamadım ki :artiz:
Bi de bana algıcı diyorsun o mesaj Aramaki üzerine. Dayanamayıp savundum diye bahsettiğin o. Tüyme işi Mihawk’da oldu diye eki kendin yapmışsın. Kolay gelsin algı adam

Şuan beraberler yani, peki hangisi üstün?
Hangisi üstün? Neye göre değerlendiriyorsun? Buggy'nin olayı ortada ve beraber hareket ediyorlar. Hala Crocodile hikâyesi anlatmaya gerek yok kabul edin bu adam beklentinin çok üstünde çıktı benim dediğim gibi...

Bu konuda en çok patlayan Dof oldu ama muhabbeti bile açıklamadı daha senin ondan bahsetmen gerekmez mi? :D

Sana asker traşı da yapmadılar bu hafta dazlak Nazi traşı yaptılar aynı şuna döndün hahaha :hhh::hhh:
Heil Mihawk - sama de bakıyim.
Dof gibi oldun aynı o da böyleydi sonunu gördük. O konuda da patladınız da siz şimdi bakma konuşulmuyor ilerleyen günlerde ben sizi elime alacağım şöyle... :D

Liseli platonikler gibi Croc Mihawk'ın numarayı almış kenara koymuş ki boşa çıkınca hemen arasın puhahaha :hhh: :hhh: :hhh:

Bi de bana algıcı diyorsun o mesaj Aramaki üzerine. Dayanamayıp savundum diye bahsettiğin o. Tüyme işi Mihawk’da oldu diye eki kendin yapmışsın. Kolay gelsin algı adam
Aramaki'yi öyle bir muhabbet yapmadan savundum. Mihawk'ı yaparak savundum. Mesajda Aramaki yok. Tüymeyip savundum diyorsam Mihawk içindir bu. Mantık bu oluyor :bilmem:

Serinin yazarı Shanks kılıç ustası diyor, hatta Shanksın kendisi bile kendini kılıç ustası olarak gördüğünden Mihawkla duello yapıyor, Mihawkın kılıç ustalığında Shanksı geçtiği ve en güçlü kılıç ustası olduğu söyleniyor. Bu esnada forumun bağnaz haterları: aMa sHankSIN KrAl haKisİ vaR vİSTa > mİHawK
Eskiden olsa he haki he kehehe derdim.

Ama artık diyemiyorum.

Evet normalde haki kapatarak dövüşmek saçmasapan bir mantık. Bunu hep söyledim. Haki dövüş tekniğibden ayrı görülmüyor. Nasıl bir kılıç duellosunda ama X samurayı daha kaslıydı o yüzden yendi denmezse bu da aynı.

Ama bir yandan serinin geldiği yerde de her ley beklenir. 1000 bölün boyunca kılıç ustalığında böyle ayrımlar yapılmamışken yumurtlanır bir şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık