Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@01746 Buggy olayı da yanlış çıktı, sadece Croc kurmuş organizasyonu...

Dediğin gibi Mihawk çok süper, onun katıldığı Croc kötüleniyor.
Yancı Mihawk ama ne hikmetse Croc eleştiriliyor, kılıççılar... :S

Aga olay şu... iki tane vasıfsız bir araya geliyorlar(Croco ve Buggy)... diyorlar ki; Bizi böyle öperler... kendimize bir abi bulalım. Kim bu abi...? Mihawk. Croco diyor ki Buggy'e..."Sen palyançosun soytarılık yaparsın... ben de eskiden kadındım çayları demlerim... gemiyi temizlerim. Böylelikle abimizin gönlünü hoş tutarız"... sksksksk

Aga olay şu... iki tane vasıfsız bir araya geliyorlar(Croco ve Buggy)... diyorlar ki; Bizi böyle öperler... kendimize bir abi bulalım. Kim bu abi...? Mihawk. Croco diyor ki Buggy'e..."Sen palyançosun soytarılık yaparsın... ben de eskiden kadındım çayları demlerim... gemiyi temizlerim. Böylelikle abimizin gönlünü hoş tutarız"... sksksksk
-Lo bagiy
-Ney
-Lo Marine eski shici avuna çıhmiştir ne yapacah?
-Valla bilmeyem ben koramiral görsem ruhu teslim ederem.
-Ula ikimiz de Luffy'den bi dünya dayah yemiş adamlarıh ortah nohtamız varıdır diye senle beraberlik yapmışam da bu bizi aşar bi daha hapse girmek istemiyrem ha ne yapsah ki
...
..
.
-Mihowk abey!
-Buyrun?
-Abey bi meramımız varı da bize iki dahha ayrabilecen mi?
-Dinliyorum?
-Abey biz kendi aramızda mahallecek bir çapsız birlih kurmuşah; ama duyduh ki eski shichileri avlamaya başlamışlar abey gözünün yağını g... po... yiyem bize yardım et 30 senedir korsanız 15 yaşında çocuh madara etti hapse girdih abe bizi kurtar
-Benden ne yapmamı bekliyorsunuz?
-Abey yanımızda dur yeter gostermelih de olsa vallaha çay yaaaparam kahve yapaaram şarap getirireem her türlü ayak işini yaparam abey yeter ki gel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık