Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1057 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğer hasır şapkaların girişlerini eleştirmek bence de saçma. Gücün önemi yok, her üyenin ayrı bir sorumluluğu var.
Doğru.Aykut Elmasın videosundaki karakterden hallice bir şekilde beni tayfaya al diyen Yamato'yu Brook , Franky gibi Luffy ile arc boyunca hem önemli bir diyaloğu hem de kendilerine ait geniş bir hikayeye sahip olan bu karakterler Yamato'dan her yönleriyle farklı.

Karakter gelişiminden ne anlıyorsun tam olarak? :d
Nami'nin kafa yapısında gözle görünür bir değişim oldu insanlara güven duymaya başladı bu durumdan önce her şeyi kendim yaparım kafasındaydı.
Usopp artislik yaptı ama sonunda özür diledi önceden kendisi için ölüp bitiyor sanıyordu tayfa gerçeğin farkına varması çok güzeldi.
Robin'i demeye gerek yok zaten.
Chopper'a belki demezsin o daha çok Luffy gelince yaşadı bunu.
Yamato ise bütün arc Oden'im diye gezdi arada fark var.

Ölüp ölüp dirilecek 4,6 milyarlık adam indiriyorsun 3 milyar alıyorsun :/ Soda matematikten anlamıyor.
Hiç sorma ya. Yonkou oldu diyorsun , 3 ünün ödülünü aynı yapıyorsun. Bari 3600 felan yapsaydın da farkı hissetseydik. Şimdi hepimiz biliyoruz ki Luffy'nin seviye diğer 2liden farklı. Ama One Piece halkı bunu bilmiyor.Bense herkes bizimkilerin gücünü bilsin istiyorum, farkını hissetsinler. Seri sonunda artık iliklerimize kadar hissederiz :utan:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık