Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1057 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato boş bir karakter, katılıyorum. Ama bana seride altı doldurulmuş ve iyi işlenmiş beş tane sayın öyleyse. Sayamazsınız, çünkü yok. Yamato hem güçlüydü, hem tayfanın prestijini arttırdı, hem de gemideki taş*k kokusunu azaltacaktı.

Partiye göre konuşursak böyle olması lazım. Ama germa bu kadar da zayıf değil.

Oven’ı biri çabuk harcasa 4 vs 1 kalacaklar. Law ve kidd’in 2 vs 1’de yonkou aldığı mangada kata’nın 1 vs 4 suitli germa alması mümkün değildir diye düşünüyorum. 1 vs 2 olsa hadi neyse.
Germa'nın en güçlüsü maks Perospero kadar(Judge'yi saymıyorum), ki geriye kalanların daha zayıf olduğu da belli. Bu ekip Kata+Oven falan yenemez. Kata'yı bile tek başlarına yenemezler. Oven'ı da rahat harcayamazlar bu arada. Kata uyanış açmış zaten alan kontrolü için.

Law ve Kid imparatorun haki, özel teknik kullanmayan bir haline karşı teke gitmemişti ki. İchiji ise ne kare mochi, ne mogura, ne de uyanış kullanan bir Kata'ya karşı kaybetti 10 saniyede en fazla.
Law+Kid'in olayı çok daha mantıklı kalır bundan.

O dövüşe birisi müdahale edecek ve Germa oradan kaçacak.

Germa'nın toplam gücü Queen kadar eder bence. Oda Queen'e bunların gücünü vererek, ve Sanji'ye Queen'i yendirerek bize bir şeyler anlatmak istiyordu çünkü.
Queen'in de Katakuri + Oven'i yenmesi mümkün değil. En fazla bir şekilde kaçarlar.

Yamato boş bir karakter, katılıyorum. Ama bana seride altı doldurulmuş ve iyi işlenmiş beş tane sayın öyleyse. Sayamazsınız, çünkü yok. Yamato hem güçlüydü, hem tayfanın prestijini arttırdı, hem de gemideki taş*k kokusunu azaltacaktı.
Diğer hasır şapkaların çok daha iyi işlendiğini düşünüyorum. Karakter gelişimi de yaşadılar.

Germa'nın en güçlüsü maks Perospero kadar(Judge'yi saymıyorum), ki geriye kalanların daha zayıf olduğu da belli. Bu ekip Kata+Oven falan yenemez. Kata'yı bile tek başlarına yenemezler. Oven'ı da rahat harcayamazlar bu arada. Kata uyanış açmış zaten alan kontrolü için.

Law ve Kid imparatorun haki, özel teknik kullanmayan bir haline karşı teke gitmemişti ki. İchiji ise ne kare mochi, ne mogura, ne de uyanış kullanan bir Kata'ya karşı kaybetti 10 saniyede en fazla.
Law+Kid'in olayı çok daha mantıklı kalır bundan.

O dövüşe birisi müdahale edecek ve Germa oradan kaçacak.
Bir Kata kalmıştı hayal kırıklığına uğratmayan, o da eli kulağında :D. Kasalar bile eksi yazar.

Birileri Kaido'yu düşürecek, Wano özgür kalacak ve Yamato denizlere açılacak.
Hatta kendi ağzıyla söylüyor "Ben Luffy ile dünyaya açılacağım" diye.
Şimdi bu Kaido devrilmiş, Wano özgürleşmişken bu kız gidip Wano'yu mu gezecekmiş.
Daha Wano'nun sınırları açılmadı kardeş. :oleyo2:

Germa'nın toplam gücü Queen kadar eder bence. Oda Queen'e bunların gücünü vererek, ve Sanji'ye Queen'i yendirerek bize bir şeyler anlatmak istiyordu çünkü.
Queen'in de Katakuri + Oven'i yenmesi mümkün değil. En fazla bir şekilde kaçarlar.
Queen kadar güçlülerse alamaz Kata en fazla beraberlik ondan uyanış açıp yanına Oven almıştır.
Germa Queen'in inine girer. Queen'in kendisi bile base Sanji'nin performansı için Germa'ya yakışmıyor tarzında konuşuyordu.
Sürekli aynı cümleyi yazıyorsun at bakalım o neredeymiş ne ima ediyor bir görelim onu doğru çeviriden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık