Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1057 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam Ryuma olayı tek göz falan bir çıtlatıp saldı gitti durumu ya. Zoro'ya çok üzüldüm bu arc içinde. Sanji Wcı ve Germa ile işlenmişti. Zoro'yu da bu arc daha detaylı işler diyordum. Umrunda bile olmadı.

Ryuma'nın boş mezarına bile gitmedi ya...
Ne olduysa bir sey oldu... ve vazgecti herif. Yoksa cok yol yaptı arc başından beri. Bu resmen Zoro'yu arka plana atmaktır. Tam bir karaktersiz...:artiz:

Ne olduysa bir sey oldu... ve vazgecti herif. Yoksa cok yol yaptı arc başından beri. Bu resmen Zoro'yu arka plana atmaktır. Tam bir karaktersiz...:artiz:
Valla büyük ayıp etti. Zaten bu adama güçlü bir samuray rakip vermeyerek de ayıp etti. Wano içinde en büyük beklentim Zoro'ya aşırı karizmatik ve güçlü samuray rakip çıkmasıydı. Orochi'nin altına yalandan verecektin bir tane. Gücünü öyle bir hissettirecekti ki sağ kol diyebilecektik. Onla kapışacaktı.

Valla büyük ayıp etti. Zaten bu adama güçlü bir samuray rakip vermeyerek de ayıp etti. Wano içinde en büyük beklentim Zoro'ya aşırı karizmatik ve güçlü samuray rakip çıkmasıydı. Orochi'nin altına yalandan verecektin bir tane. Gücünü öyle bir hissettirecekti ki sağ kol diyebilecektik. Onla kapışacaktı.
Serinin bir ağırlığı kalmadı zaten ama insan yine sinirlenip üzülüyor... o kadar yıl bekle bekle adamın serinin ikinci adamına yaptığı muameleye bak... Oda gibi adamların bu piyasadan silinip gitmesi lazım... ne serisine ne okuyucusuna zerre saygısı yok herifin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık