Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1057 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karaktere gıcık olup triplere giren sensin. Bu kadar takma kafana. İleride yine göreceksin. Kafaya takarsan manyak olursun.
Ben niye triplere gireyim? Senin fanı olduğun karakter bi öyle bi böyle tripten tribe girmiyor mu? Bunu söyledik diye üstümüze saldırıya geçmene gerek yok.Her zaman her hareketini savunmak zorunda değilsin ;)

Ben niye triplere gireyim? Senin fanı olduğun karakter bi öyle bi böyle tripten tribe girmiyor mu? Bunu söyledik diye üstümüze saldırıya geçmene gerek yok.Her zaman her hareketini savunmak zorunda değilsin ;)
Söylemediğin şey kalmadı. İçinde varsa daha söyle kalmasın.

Law en başından beri " arkadaş değiliz. " dedi. Bunu dediği bir kaç paneli var. Öyle bizimkilere dostane hiç yaklaşmadı. İttifakı başlatandı. Kendi ittifak anlayışını gerçekleştirdi(bunu özellikle söylüyorum çünkü Luffy'e göre bu dost olmak oluyor.) ve bitti. Bu kadar.

Söylemediğin şey kalmadı. İçinde varsa daha söyle kalmasın.

Law en başından beri " arkadaş değiliz. " dedi. Bunu dediği bir kaç paneli var. Öyle bizimkilere dostane hiç yaklaşmadı. İttifakı başlatandı. Kendi ittifak anlayışını gerçekleştirdi(bunu özellikle söylüyorum çünkü Luffy'e göre bu dost olmak oluyor.) ve bitti. Bu kadar.
Ee yani? Burdan vakit geçirdiği insanları terslemesi gerektiğini mi çıkartmamız gerekiyor? Yemeklerini yedi suyunu içti gemisiyle takıldı kitap okudu poneların peşinden tayfa üyelerine kuyruk oldu bilmemne yaptı sonra birden triplere girip artist artist ergen tavırlarına giriyor.Bunlar normal yani işine geldiğinde öyle işine gelmediğinde böyle biz dost değiliz.

Ee yani? Burdan vakit geçirdiği insanları terslemesi gerektiğini mi çıkartmamız gerekiyor? Yemeklerini yedi suyunu içti gemisiyle takıldı kitap okudu poneların peşinden tayfa üyelerine kuyruk oldu bilmemne yaptı sonra birden triplere girip artist artist ergen tavırlarına giriyor.Bunlar normal yani işine geldiğinde öyle işine gelmediğinde böyle biz dost değiliz.
Mizacı bu. PH'da da çocukları iyileştirdiği zaman Chopper'a " onları kestim" diyerek sert bakmıştı.

Hikayesinde de bahsedildi. Geçmişinde yaşadıklarından ötürü kolay kolay arkadaşlık kurmuyor. Bağlanmak istemiyor.

Tayfa üyelerine kuyruk oldu dedin de Zou'daki poneye de Wano'ya da getiren Law. Buraya kadar rotayı Law belirledi tabi ki gidecek ponelerin yanına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık