Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hahaha "Mihawk Yonkou yapmış len" diyorsun ama onunla aynı yerde anılan adam yapamaz diyorsun. Yine şaşırtmadı bu patlat şahin fanları... :D

Aynı konum vs. bilmem. 5 litrelik Sırma suya yenilen karakteri ciddiye almıyorum sadece. Olmayan yerde silah arayan defineci yurdum köylüsü. Zeki diyordun, onda da patladın.

Antik silah Wano'da antik silah söyle antik silah böyle antik assagi antik yukarı dedi dedi sonrada sırf silahı göstermemek için ya benim ona ihtiyacım yok ki dedirtiyor luffy'e. Hey allahım yarabbim ya gülme tutuyor böyle yapınca. Son savaşta da antik silahı kullanmaya mecbur edecek anca o zaman üç dört sayı görürüz. Birde luffy böyle ilginç şeyleri sever yada tayfa niye hiç yokmuş gibi davranıyorlar.

KF: Mihawk sol kol, Buggy'in ayakkabısını tutuyor hehehe.

Luffy: Bu işte bir terslik var.
Zoro: Böyle saçmalık olmaz.

Hangisini dinleyeceğinize siz karar verin. Gerçi forumda Sengoku'nun dediklerini bile inkar edip ondan daha iyi bildiğini söyleyenler vardı. :d

Zeki dediğin adam olmayan yerde silah arıyor yahu. Bir de her yerin çöl olduğu yerde.
Yahu retcon yemiş sahneyle bana geliyorsun, serinin başında olan durumlar. Cobra bile "Silahı söylesek bu ülkenin durumu kötü olurdu" tarzında konuşuyor. Chaka "Krallıkta nesilden nesile aktarılıyor antik silah olayı" diyor. Dümdüz o arc için tasarlanmisti. Öyle ki adam yanlış yerde de aramiyormus, olay zaten poneglyphe üzerinden silahı bulmaktı.

Ek olarak Alabasta'nin her yeri çöl değildi "Çöl krallığı" olduğu doğru arada ki farkı öğren...

Kime ne allnlatıyorum ki. Şu sahneye bile yıllarca 500 tane bahane ürettiniz... :hhh:

Yahu retcon yemiş sahneyle bana geliyorsun, serinin başında olan durumlar. Cobra bile "Silahı söylesek bu ülkenin durumu kötü olurdu" tarzında konuşuyor. Chaka "Krallıkta nesilden nesile aktarılıyor antik silah olayı" diyor. Dümdüz o arc için tasarlanmisti. Öyle ki adam yanlış yerde de aramiyormus, olay zaten poneglyphe üzerinden silahı bulmaktı.

Ek olarak Alabasta'nin her yeri çöl değildi "Çöl krallığı" olduğu doğru arada ki farkı öğren...

Kime ne allnlatıyorum ki. Şu sahneyle bile yıllarca 500 tane bahane ürettiniz... :hhh:

Mihawk kılıcına su dökse Croco'yu tekler mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 56)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık