Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056: Çapraz Birlik

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 130 41.1%
  • Orta

Kullanılan: 92 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 94 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    316
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy yerinde olsam hazır yanımda Zoro ve Sanji vaken Law ve Kid'i öteki dünyaya postalarım.

Neden ileride bu ikiliyle tekrar rekabet edeyim ki?

İkisininde amacı One Piece.Yani bu ikiliyle Luffy eninde sonunda tekrar mücadeleye girecek.

Luffy'nin yerinde olsam dalardım Law ve Kid'e.
Bu adamlar birbiriyle mücadeleden zevk alıyor.Birbirlerini öldürmeleri onlara zevk vermez.Tipki Roger ve Wb gibi arada rekabet var ama savaştan zevk alıyorlar.Luffy ilerde ikisini de yoketme ihtimali olsa bile Law la olan mazisinden dolayı ona kesinlikle düşman olmaz hatta Kid e bile zarar vermez ama aradaki rekabet her zaman olur.

Luffy yerinde olsam hazır yanımda Zoro ve Sanji vaken Law ve Kid'i öteki dünyaya postalarım.

İkisininde amacı One Piece.Yani bu ikiliyle Luffy eninde sonunda tekrar mücadeleye girecek.

Seri shonen, bizimkiler ponçik insanlar ve bu bir korsan hikayesi değil. Gerçek korsanlar sizin dediğinize benzer bir eylemde bulunurdu muhtemelen.

gençler şimdi aklıma tam odalık bir şey geldi. bunu hangi konuya yazayım ki kalıcı olsun. odadan şu sonu bekliyorum luffy one piece i bulur ve gülmeye başlar. tüm tayfa güler. ama biz hiçbir zaman öğrenemeyiz. veya bomboş bir sandık çıkar. öğrenememek tam çıldırmalık ama tamda odalık

Eğer oda gerçek bir korsan mangası çiziyor olsaydı muhtemelen böyle bir senaryo görürdük. Dövüş sonunda 3 korsan birbirine girerdi. Eski korsanların hayatlarına bakınca benzer şeyler görüyoruz bunun en iyi örneği rocks korsanları. One piece sadece yetişkinlere yönelik bir seri olsaydı keşke, ortaya çıkacak muazzam işi hayal bile edemiyorum...

E. Oda için Buggy ve Karasakal korsanları özelmiş. Eğer seride olsa bu iki tayfadan birinde olmak istiyormuş.

Yani mesajı önceden vermiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık