Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056: Çapraz Birlik

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 130 41.1%
  • Orta

Kullanılan: 92 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 94 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    316
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack+Who Kata yener diyen biri. Objektif kesiliyor sonra bize.
Who çapsızlık yapabilir yada Jack aptallık yapabilir oradan alamama ihtimalleri var ama biraz daha mental yönü iyi savaşçıların alacağı net.Böyle ibre ikiliye yakın olsa da 60-40 gibi.
Onu da yazdı. Kata Queen'i anca h.haki uyandırırsa yener demişliği de var. İleri seviye h.hakili Kata diyorum :D
King amiral yener demediğim gibi bunu da demedim iftira ortaya karışık salla gitsin. :D Kata queen indirirken haki vitesi arttırırsa demiştim kral haki ekleme değil.Kızıp sinirlenecek Shanks gibi tüm h.hakisini salıp basacak yani.

Who çapsızlık yapabilir yada Jack aptallık yapabilir oradan alamama ihtimalleri var ama biraz daha mental yönü iyi savaşçıların alacağı net.Böyle ibre ikiliye yakın olsa da 60-40 gibi.
İsterse ikisi dahi olsun gene yenemezler. Geç o işi. Jinbei'nin kasmadan indirdiği adam birisi, diğeri de Peros'un 1 tık üstü. Kata tek atar Who'ya hele.

King amiral yener demediğim gibi bunu da demedim iftira ortaya karışık salla gitsin. :D Kata queen indirirken haki vitesi arttırırsa demiştim kral haki ekleme değil.Kızıp sinirlenecek Shanks gibi tüm h.hakisini salıp basacak yani.
Ondan dolayı King Kuzan'a kaybetmez dedin demi :hhh::hhh:Kuzan dediğin adam da King ve Queen'i 2v1 de yemiş Aramaki'den net güçlü birisi. Geriye kalan yoruma karşı hiçbir şey demiyorum saf haterlık çünkü :(

İsterse ikisi dahi olsun gene yenemezler. Geç o işi. Jinbei'nin kasmadan indirdiği adam birisi, diğeri de Peros'un 1 tık üstü. Kata tek atar Who'ya hele.

Ondan dolayı King Kuzan'a kaybetmez dedin demi :hhh::hhh:Kuzan dediğin adam da King' ve Queen'i 2v1 de yemiş Aramaki'den net güçlü birisi. Geriye kalan yoruma karşı hiçbir şey demiyorum saf haterlık çünkü :(
Tek atıyorsa germaya neden uyanış açıyor tek atıp geçsin. :) Who bu germa üyelerinden zayıf değil ki Yonji ve kızdan net güçlüdür bir kere.King kaybetmez demekle amiral indirir demek aynı şeyler değil element avantajıyla kaybetmez demek serinin gerçeği Luffy Enel’e ve crocoya kaybetmedi böyle.

Meyvesini kullanırken harcadığı efor sebebiyle, serinin sonunda Luffy'nin öleceğini düşünüyordum ama bu bölümde, Luffy de tıpkı Ace gibi güçlendiği zaman, Tama'nın tayfaya katılmasına izin vereceğini söylüyor. Bunu, Luffy'nin de tıpkı Ace gibi öleceğine yoranlar olmuş ama bana tam tersi olacak gibi geliyor. Luffy, verdiği sözleri bir şekilde tutan birisi olduğundan ben bunu, Luffy'nin ölmeyeceğine yordum.

Tek atıyorsa germaya neden uyanış açıyor tek atıp geçsin. :) Who bu germa üyelerinden zayıf değil ki Yonji ve kızdan net güçlüdür bir kere.King kaybetmez demekle amiral indirir demek aynı şeyler değil element avantajıyla kaybetmez demek serinin gerçeği Luffy Enel’e ve crocoya kaybetmedi böyle.
Adamın iki kolu var, karşısında dört rakip. Uyanış yapması hanesine eksi yazmaz.

Şimdi Zoro YC1 oldu, Mihawk ondan geri kalmasın diye Oda'da onu YC1 yaptı anlaşılan. (Eğer zaman atlaması sonrası daha da güçlenen Crocodile YC1 değil diyorsanız).

Kim tahmin ederdi dünyanın en büyük kılıç ustası unvanı YC1'ler arasında paylaşılacak diye.

Mihawk'ın Shiryuu ile karşılaşma ihtimali de azalmış oldu. Cross Guild denizcileri hedef alan bir oluşum. Karasakal'la karşılaşmaları için görünürde bir neden yok.
Karasakal öyle bir oluşum ki herkesle ittifak yapabilirler eğer çıkarları olursa, hiç umursamazlar denizci, devrimci, hükümet vesaire diye. Hükümet çok çaresiz kalırsa Karasakal bize yardım et diye giderse Karasakal bunu kendi lehine kullanıp önce Buggy'leri ortadan kaldırmak isteyebilir, sonra da hükümeti gene arkadan bıçaklar istediğini almak için, hiç belli olmaz.

Bu hükümet Kaido ile Orochi'den silah alıyordu, şimdi Buggy'den de alamayacaklar, Karasakal'a yalvarırlarsa hiç şaşırmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık