Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056: Çapraz Birlik

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 130 41.1%
  • Orta

Kullanılan: 92 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 94 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    316
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son iki bölümdür olanlar aslında 4 sayfada geçiştirilebilirdi ama adam da haklı ekmek yiyor bu işten uzatacak mecbur.Bu arada Buggy önce yonko oldu,şimdi Croco ve Mihawk'ı ekibe aldı,sonra da one piece i bulmasını hatta Shanks'ı da yenmesini bekliyorum.Neden? Çünkü komik trollük falan işte.Mangakanın düşüncesi bu.Komikmiş bu absürt durum işte.Diyeceksiniz ki yav tamamda yıllarca süren bu serinin o kadar emeğin en büyük güçleri yonkolar amiraller değilmi neden absürt bir karakteri sırf trollük olsun diye yonko yaparsınki.Yaptım oldu diyor adam işte işinize geliyorsa okuyun gelmiyorsa okumayın paranın altında kaldım zaten diyor.İşin tek güzel yanı bu zihniyetteki bir adama bir kuruş kazandırmadım bir tane dergisini kitabını almadım.Alanlara da sabır dilerim şu noktadan itibaren.

Bu bölüme iyi verenlerden biri neden iyi verdiğini açıklayabilir mi? Gerçekten merak ediyorum, nesini beğendiniz?

Kin'emon bunlar olurken senin hayatta bile olmaman gerekiyordu zaten. Kaidou'dan en büyük hasarı sen yedin, 3 ay yatsan az kalır.

Carrot yönetici olacak. Çünkü Oda Minkleri doğru düzgün işleyemedi, e adamakıllı bir Carrot'ı tanıyoruz. Bir de müteveffa Pedro'nun adını da geçirdi ya sebepler arasında, tamamdır, iş meşru olmuştur:artiz:.

Sonu bile b.ktan Wano'nun. Kardeşim Zou'dan beri Oden'in isteğini söylüyorsun bize.

Şimdi de sınırları açtırmadan Wano'yu bitiryorsun.

Caribou yıllar önce Balıkadam Adasında dediği sözü tekrarladı, gene belirli bir kişi diyerek. Gizem kasma son gaz devam.

Ateş yaralı adam çıktı şimdi başımıza bir de. Bu adam olabilir mi?

Korsan avlayan bir avuç adam göremedik seri boyunca ama Denizciler de artık arkasını kollasınmış. Serin hikaye Kid kardeş.
Robin ve Law anladı söylenen adamın kim olduğunu. Bize söyleseler şaşırdım zaten.

Yamato'nun katılışını istesem de bu çok dandik bir katılış olacak. Oden'e benzetecegim diye saçmalamış bence.

Gelecek bölüm de unutmadıysa mangaka bir perde kapanışı göreceğiz herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık