Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055: Yeni Çağ

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 226 70.8%
  • Orta

Kullanılan: 59 18.5%
  • Kötü

Kullanılan: 34 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    319
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız kabarcıkla duruyordu bu herif suyun altında.
O da öyle durur. Kabarcık mı bulamayacaklar?
Ben bunun suda yüzemediğini hatırlıyorum. Jack bildigin yüzüyor gibi göstermiş.
Yüzmesine gerek de yok aslında yürüyebilse yeter ama vardır bir şekli. Kabarcık olur gözlem için atlar sonra çekerler, aşağıdaki şeyleri balık güdüleriyle hissetti der falan olur yani.
Bu bölümde esas meseleler Shanks hayvanı ve şu yol kitabesiyle antik silah ya. Ayrıca Wanoya isteyen gelip gidiyor baya o duvarlar anca ezik üç beş tipi engeller bir de bm tayfasını.
Bir rivayete göre denizci üssüne varan Aramaki hala korkusundan ellerini indirmemiş.
Akainu: Hayırdır niye elin boş geldin?
Aramaki: Çok direndim Akainu, Shanksın birkaç adamını da telef ettim ama kazanma şansım yoktu. Bir denizci amiralini öldürmeleri bizi zayıf göstermesin diye geri çekildim yoksa beni biliyorsun.

Bu nicki görünce dayanamadım.
Shanks hakikaten @Çokgüçlüçar :oops:

bence komik

Serideki benim için en sembolik sahne bu sayıda geldi.Basit bir panel gibi dursa da içinde onlarca yıl süren bir yolculuğun geldiği destansı son var.Ortada oturan Yonko iki yanında sağ ve sol kolları arkalarında tayfanın abisi konumundaki adamı.Ekibin izlediği şey tiyatro değil olurda işler ters giderse sahaya iner işini bitiririz diye izledikleri kişi bir amiral.Küçük bir salla denize açılan hayalperest çocuktan,dostları kendini ispatlasın diye onlar amiralle kapışırken kenarda yemek yiyerek olanları izleyen ve işler ters giderse olaya el atmak için sakince bekleyen yonko'ya...Epik bir yolculuktu.Henüz seri bitmese de sonun başlangıcında olduğumuzu tamamen hissettiren bir bölüm oldu.

Momo reis şov yapmış. İleride kaido gibi kullanabilirse meyveyi, sağlam çar olacaktır. Oden-Kaido karması acayip bir varlığa dönüşecek bu. Yamato da oden tarzı ve kaido tarzı kapışıyor. Bu ikili ileride yeteri kadar güçlenip beraber kapışsalar fena olurdu. Bir zamanlar birbirlerini öldürmeye çalışan(hatta öldüren) ikilinin evlatları, dost olup sırt sırta savaşıyor.
Kaido'nun gücüne sahip ve Oden,Zoro gibi adamların kılıç kullanma yeteneklerine sahip bir adam.İlerde Luffy'den sonraki korsan kral neden olmasın tabi biz o zamanları görürmüyüz muamma.

Aramaki yazık oldu. Karakteri ilk gösterirken zoan gibiymiş gibi gösterdiler. Bulbasaur çıktı. Sahneye herkesi yakip yıkacam diye girdi. Hapishanedekilere ve momo'dan dolayi saldırmayan grupla hava attı. Vazgeçişi ise daha da dramatik. Torpille mi amiral oldu acaba adamların tüm agırlıkları kayboldu. Seride güçlü bir marine grubu yok. Korsanlar birbirleriyle kavga etmeseler marine grubu eli armut toplayacak galiba. Ek olarak şu seride en üzücüsü korsan avcısı görememiz. Bu kadar korsan varken hiç mi güçlü korsan avcısının olmaz. İyice soğuttu kendini seri.

Kaido'nun gücüne sahip ve Oden,Zoro gibi adamların kılıç kullanma yeteneklerine sahip bir adam.İlerde Luffy'den sonraki korsan kral neden olmasın tabi biz o zamanları görürmüyüz muamma.
Luffyden sonra o makam kalmaz ki. Olsa olsa en güçlü adamlar arasına girer. Sabo, Luffy, Sanji, Zoro vs gibi bir çokları da ölürse belki en güçlü olabilir. Pek sanmıyorum ama maksat @Kuroro ya şirin gözükeyim :utaniyorum:
Aramaki yazık oldu. Karakteri ilk gösterirken zoan gibiymiş gibi gösterdiler. Bulbasaur çıktı. Sahneye herkesi yakip yıkacam diye girdi. Hapishanedekilere ve momo'dan dolayi saldırmayan grupla hava attı. Vazgeçişi ise daha da dramatik. Torpille mi amiral oldu acaba adamların tüm agırlıkları kayboldu. Seride güçlü bir marine grubu yok. Korsanlar birbirleriyle kavga etmeseler marine grubu eli armut toplayacak galiba. Ek olarak şu seride en üzücüsü korsan avcısı görememiz. Bu kadar korsan varken hiç mi güçlü korsan avcısının olmaz. İyice soğuttu kendini seri.
Savaş lordları tanıtılırken biraz o görev verilmişti aslında ama fos çıktı. Korsanları avlayan korsanlar dışında pek bir avcı olmaması gerçekten eksik bir şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık